Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

günün ikinci maçının kırkıncı dakikası

d10s

d10s(6.11.2023 03:47:29)

1.
gözlemcinin yaşlı gözlerle bayrağı oradan birine devrettiği dakikadır genel olarak. bence hüzünlü bir an. özellikle uzaktan takip edenler için.

gözlemci güzel başlıyor güne, ilk maçı dakika dakika veriyor, heyecanı yaşatıyor, ikinci maça da aynı gaz başlıyor, updateler, entryler akıyor. sonra 40. dakikada bitiyor olay. maça hazırlanması, maçını oynaması, sonra giyinip geri dönmesi 4. maçın ortasını buluyor. zaten yorgunuz diyerek son maç iyice zul...

yani özetle, günün ikinci maçının kırkıncı dakikası hüzün kaplıyor içimi. allah başka dert vermesin ya da bir başka deyişle derdimi skm diyerek iyi haftalar diliyorum.

kebooo

kebooo(6.11.2023 05:01:34)

2.
öncelikle bu önemli derdi dile getirdiğin için teşekkürlerimi sana bir borç bilirim d10s.

evet, güzel başladık. kafa kafaya giden maçlar, detaylar, asisti yazdın mı olumlar, her şey harika gidiyordu. ilk maçta emirhan‘ın abi sen siteye yaz ben tabelaya yazayım jesti de takdire şayandı. adam. buna karşın maçımız için giyinmeye gitmemiz ve bayrağı da birine teslim etmemiz gerekiyordu.

yaklaşık 10 dakika dolandım, bayrağı kimse teslim almıyordu. gotham - reset derbisini izliyorum dikkatimi dağıtamam diyen mi istersin, ben sanırım gideceğim ama henüz emin değilim diyen mi istersin, açıkça yok ben tutmak istemiyorum diyen mi istersin.

derken uzaklardan bobo‘yo gördüm, işte dedim o kişi. daha sormadan aldı tabelayı sağ olsun, ki o saatte maçı vardı. adam.

bizim maçta tabelanın kimde olduğunu çözemedim, çıkarken bir baksam mı dedim, sonra aklıma ligin tabela mvp‘si turgonn geldi. kesin ondadır dedim ve soyunma odasının yolunu tuttum.

döndüğümde bir baktım tabela emin ellerde, turgonn‘daydı. adam.

hadi son maça da bir canlı yayın yapalım dedik fakat tam o sırada sıcacık pizzalarımız geldi. baya acıkmışız, yedik, ellerimiz yağlandı falan, site bir kenara dursun tabelaya bile zar zor yazdık golleri. hatta sana attığım sayfalarda ketçap ve mayonez lekelerini görmüşsündür.

durum böyleyken böyle.

benim bu yazıyı yazmama vesile olduğun için ayrıca teşekkürler.


tayyar beyin dunyaya aliskanligi

tayyar beyin dunyaya aliskanligi(6.11.2023 09:38:57)

3.
yeni transfer sandım.