Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

esbpl tarihinin en kötü formaları

madyb

madyb(25.11.2021 06:23:44)

1.
st. nouli‘nin anlamsız kötü forması, reset fc‘nin başakşehir cosplayi, gololur‘un gaziantep büyükşehir belediyespor forması, büyük kulüp‘ün gölge detaylı gri formaları derken bir sürü kötü forma gördük aslında. fakat sanmıyorum ki bundan daha kötüsüne tanık olalım. evet, tabii ki winterfell wolves‘un yeni formalarından bahsediyorum.

bir yanım yılan‘ın bu forma tercihinin kasıtlı olduğunu söylüyor. esbpl camiası özellikle son yıllarda keskin fikir ayrılıkları yaşıyor. yani topun rengi üzerinden bile tartışanlar var be! yılan başkan bu formalarla esbpl‘ye ortak bir düşman sunmuş, onları fikir birliğine zorlamıştır, çünkü hiçbir insan evladı bu formayı savunamıyor. ister istemez herkes aynı cephede. satranç oynuyor adeta ve bu dahiyane bir hamle.

formaların kötülüğü konusunda yalnız olmadığımı bilmek de güzel. konu hakkında korkmadan, cesurca açıklama yapan isimlerden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

"talihsiz." - calibra/esbpl federasyon başkanı

"lord eddard stark‘ın kemikleri sızlıyor." + "mhp kadıköy ilçe teşkilatı‘ndan arkadaşların takımı." + "ötüken yolu yokuştur." d10s/derin esbpl

"ülküçü çakmağından hallice. ülkücü amk*. ç değil o haha." lil saint/olympique lymon başkanı

"şansı da bahtı da kara mı kara
uluyarak böyle atıyor nara
goygoyculuk onda en büyük yara
ağlıyor gözleri hareli bozkurt" - slack ya da umut pala/stronghold fc başkanı

"wnterfell formasına bakarak yılanın iç dünyasının ne kadar büyük bir hiçlik olduğunu anlayabilirsiniz." torsque/winterfell wolves kaptanı

"daha kötüsü yapılana kadar en kötüsü bu." turgonn/turgonnspor


"o formalara karşı oynamak zorunda kalıp, maçı bir şekilde bitirebildikten bu yana sahaya çıkamıyorum. uzun bir süre daha çıkabileceğimi düşünmüyorum." keboo/gololur başkanı

"işte cesaret, işte feraset, işte fazilet, işte winterfellci hareket." tayyar bey/crusaders fc

"sizin tıynetinizi s****m hahahaha. bu ne lan ahahhah, olm ilk defa yakından görüyorum bu formayı. bu ne ya? kim izin verdi ahahah?" peach/büyük kulüp doktoru

"olm her hafta rezil oluyoruz ya. yok lan skordan değil formadan." ubs17/winterfell wolves kaptanıtorsque

torsque(25.11.2021 23:01:53)

2.
formalarla ilgili müthiş bir detay daha vereyim. buradan yılan‘in vizyonunu daha net anlayabilirsiniz.

whatsapp üzerinden konuşmalar şu olsun bu olsun diye herkese forma numarası ve isimlerini yazsın dedi. başlangıcı da
9-torsuk-l diye yaptı.

bende bir bildiği vardır diye ses etmedim.

sonra yazışmalarda arada hüseyin‘in forma numarası kaybolmuş. (birisi yanlışlıkla silmiş)

9-torsuk-l
17-ubs17-l
hüseyin-l

şu şekle dönüşmüş bir şekilde yolda.

formalar bir geldi, benim isimde torsuk yazıyor, hüseyinin forma numarası yok. adam son bir kez bakayım, bu ne bile dememiş ya da sormamış. yani formanın tasarımı kadar süreci ve sonucu da saçma. tamamen saçma.

bu forma sadece sadece "kötü" olmayı hak etmiyor. oturdum baktım en yakın ne olabilir diye
bence en yakın his budur;

ıstırap, çeşitli felsefi ve dini sistemlere konu oluşturmuş, mistisizm, ezoterizm ve spiritüalizm‘de önem verilen ve ruhsal gelişimi sağlayıcı, öğretici niteliğiyle ele alınan bir kavramdır. ıstırap konusunun işlendiği bu alanlarda, ıstırap, elin sobaya değmesi veya kesici bir aletle yaralanması gibi fiziksel bedenle ilgili maddi acılar anlamından ziyade manevi acılara ilişkin bir kavram olarak ele alınır.

birçok öğretiye göre, vicdan azabı, pişmanlık duygusu gibi manevi kaynaklı ıstıraplar, dünya yaşamının kaçınılmaz bir öğesi olup, aslında bir bilgi edinme yoludur.
torsque

torsque(26.11.2021 07:09:00)

3.
kafa karışıklığına mahal vermemek adına ve ek bilgi olarak;
gerçek anlamda asıl amacı "arkasında numara bulunması" olan formanın gerçekten arkasında numara yazmıyor. baya boş. bu olay kesinlikle yılanın dikkatini çekmiyor.

ayrıca forma üzerinde yaklaşık 200 tane bulunan kurt kafasının kaynağı google image içinde "wolf png" araması yapılıp ilk sayfada çıkan görüntü. gerçekten de o. oturdum araştırdım, karşılaştırdım.

muhtemel lisanslı bir şey. eğer bir şekilde şampiyon biz oluruz ve reset 2. olursa calibra tüm takımı hapse attırıp kupaya yine bir şekilde uzanacak gibi duruyor.