Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

karma 1 temmuz 2021 perşembe

calibra

calibra(30.06.2021 11:51:02)

1.
saat 20’de, moda’da.

- beyaz takım -

hayati €
hakkı
rippin corpse
bledsoe
torsque
koyundabeslenenyilan

- siyah takım -

t.i.s.
ugur ege
anachro
hello submarine
eray
eren c

notlar:

saha ücreti 45 tl’dir.
saha dışında ve soyunma odasında maskeli ve mesafeli olmaya özen gösterelim.
torsque

torsque(2.07.2021 00:53:00)

2.
yine 2 gole 150lilik olduk. moda ateş pahası.

gereksiz seviyede koşmalı maç oldu. rippin‘i 2 yıl sonra gördüm, hala aynı şekilde top saklıyor.

koyundabeslenenyılan sırf takım arkadaşlarını psikolojik olarak bitirip kanser etmek için kurmuş winterfell‘i. karmalarda oynadığı seviyenin yarısını oynasa winterfell şampi.. çizgiden top çıkartmalar, asistler, goller.. alışkın değiliz. normali; al topu, git tellere, çıkart götü, sonrası +18.

aşırtma ile gol attım kayıtlara geçsin. diğer bir aşırtmam da kaleci tarafından ceza sahası dışında elle çıkartıldı. lig maçı olsa calibra bizim takımı ligden atardı, "rakip takımı kırmızı kart görmeye zorluyoruz" sebebiyle.
bledsoe

bledsoe(2.07.2021 00:55:44)

3.
5-5 bitti sanırsam. bizden daha güçlü olan rakip kadronun son dakika beraberliği sağladıktan sonra maçı başlatmamıza izin vermemesi, oyunu soğutması aslında her şeyi açıklıyor.

rakipte uğur ege en iyi oynayandı bence. pandemi hiç etkilememiş formunu. bir pozisyon burag‘ın nazarı değdi sadece ki o kem gözlerden kurtulan görülmedi daha.
hello submarine de uğur ege den sonra en derli toplu oynayandı. golü de gayet güzeldi.
kalan 4‘lüye değinmek istemiyorum. nereden değerlendirsem elimde kalıyorlar.
eray şut antrenmanına gelmiş
t.i.s burun gol yemeye gelmiş
anachro son dakka boş kaleye gol kaçırmaya gelmiş
eren gelmemiş... rezalet. acil toparlaması lazım kendini. böyle giderse forvetteki yerini artem dzyuba calibra‘ya bırakacak gibi...

bizim takım çok iyiydi. akanjiiii modunda takıldık sahanın her yerinde.
pis burun golümüz var. tiki taka golümüz var. çok iyi başladık. farkı açtık.
sonra yilan‘ın saha kenarında namaz kıldığı zamanlarda (nefeslendiğini iddia edenler de var)"basit goller yedik".
kimseyi ön plana çıkaramicam ama sadece şunu söyleyip bitirmek isterim.
maç içinde bir ara şöyle bir cümle çıktı ağzımdan. "bu rippin zamanında (sene vermiyim şimdi sıkıntı olmasın) esbpl‘nin iniesta‘sıydı herhalde". 2-3 kişi arasında 10 kere kaldıysa 9 unda aldırmadı topu.
bledsoe

bledsoe(2.07.2021 01:05:53)

4.
yilan maç sonu reset ekibiyle nargileye gitti. hatta nargileden bir fırt da aldı.
bu bizim dilimizde prensip anlaşması demektir. artık gerisi calibra ile sözleşme detaylarında anlaşmasına bağlı. fener hocasını açıklayamadan reset ilk transferini açıklayabilir....

burag‘da vardı. bu kadar.
koyundabeslenenyilan

koyundabeslenenyilan(2.07.2021 03:45:12)

5.
güzel maç oldu, az daha yeniyorduk son anda elimizden kurtuldular. eren kardeşim takım arkadaşlarını protesto ettiğinden topu sadece direklere vurdu, bunun bize ekstra fayda sağladığını inkar edemem.

bledsoe‘nin top kaybına laf ettikten 20 sn. sonra topu kaybettim ve az daha yeniliyorduk. tanrılar tarafından sevilen bir kardeşimiz ancak o da bugün muhteşem bir gol atacakken direklere yenildi. torsuk aşırtma gol attım diyor ama tam aşırtamadı topu gidip ekstra bir dürtmesi gerekti ancak bu bile onun seviyesi için büyük olay.

maçtan sonra çok ciddi illegal ortamlara sokuldum, covid-19‘un yuvasını buldum diyebilirim. üstüne zorla nargile içirdiler ve bir kitaba el bastırıp bir takım cümleler kurmam istendi. reset‘in gizli bir tarikat olduğundan emin olduğum bir gün oldu diyebilirim. artık tribünde oturmayacağım beyler, o nargileden içtikten sonra tribünde oturmayı kabullenemiyorum.

son olarak veysel kardeşimin harbi kadıköylü olduğunu öğrendim, mutlu oldum. adamın mekanında takılmışız yıllarca haberimiz yokmuş o derece.
memotti

memotti(2.07.2021 07:03:21)

6.
@5 eren protestodan değil gol atma becerisi olmadığından direklere vurmuştur... kaleyi tutturması bile mucizeyken direklere isabet ettirmesi kendisi için gelişme bile denebilir. bu gidişle yaklaşık 7 sene sonra beni yakalar :)
rippin corpse

rippin corpse(2.07.2021 13:11:13)

7.
1.5 sene aradan sonra topa dokunacak olmanın heyecanıyla geldim sahaya, ancak torsukla aynı takımda olduğumu görünce bütün tadım kaçtı. neyseki futboldan soğutmak, askerlikten soğutmak gibi suç değil de özgürce yaşayabiliyor.

neyse ki torku dengelemek için karşı takımda anakro vardı da keyifli maç oldu. bütün maç bir sağa, bir sola koştu. doğal olarak kimse pas vermediği için sadece kondusyonunu arttırmış oldu. önümüzdeki maçlarda daha çok koşabilir

artık modada bir maç bu kadar tutuyorsa, gazozu bıraktığımız iyi olmuş.
calibra

calibra(5.07.2021 03:53:13)

8.
maçı kenardan takip ettik. tost yerken bazı pozisyonları kaçırmış olabiliriz. ama torsk‘un köşeye giden burun vuruşu, yilan‘ın çizgiden çıkardığı top, hello submarine‘in kendini belli etmeye başlayan göbeği, rippin‘in kalitesi ve eren‘in kazmalığı gözden kaçmayacak kadar barizdi.

berabere bitmiş, hayırlı olsun.