Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

4 şubat 2018 atanalırspor olympique lymon maçı

d10s

d10s(02.02.2018 14:37:14)

1.
15 maçı.
geçen hafta sıkıntılar yaşayan atanalır bacakspor‘u zor da olsa mağlup etti. başka bir rakip olsa bu hafta da sıkıntı yaşayabilir derdik ama yeni formalarıyla göz dolduran lymon‘la oynayacakları için böyle bir şey diyemiyoruz. beter ol lymon.
breda

breda(03.02.2018 16:03:14)

2.
klasik kadromuzla sahada olacağımız maçtır, yarışta varlığımızı devam ettirebilmek için mutlak galibiyet için oynayacağız.
bolivyali

bolivyali(04.02.2018 19:55:15)

3.
öncelikle cordo’ya geçmiş olsun. kırık vs. yokmuş o hususa çok sevindik.

maçı 3-0’dan 3-3’e getirdik. kapanmayı çok iyi beceren bir takıma karşı maçı bu şekilde bitirmek kolay değildi. sahadaki herkese helal olsun harika bir maç izlettiler.

bu arada serci’nin kaçırdığı penaltıdan sonra attığı gol efsaneydi.
serci

serci(05.02.2018 12:14:59)

4.
cordo ilkyarı sonunda çok talihsiz bi pozisyon yaşadı, ben hala o burnun kırıldığını düşünüyorum ama yapılan kontrollerde kırık yok denmiş (ben inanmıyorum!) geçmiş olsun panpa..

maça gelirsek, ilk yarı ve ikinci yarı gece ve gündüz kadar farklıydı.

ilk yarıda çok iyi kapanan ve bi o kadarda etkili kontra atağa çıkan bir lymon ve buna karşı çözüm üretemeyen, acemi berbat bir atanalır... (skor 3-0 lymon)

ikinci yarıda ise rakibi boğan, baskı yapan, yüklenen atanalır ve çıkmakta zorlanan bir lymon vardı. (skor 0-3 atanalır)

bizi destege gelen bolivyalıya ayrıca teşekkür ederim, kenardaki itici gücümüz oldu.

bir parantezde volkana açmak istiyorum, geçen hafta çok ciddi bir sakatlık yaşamıştı ve bu hafta izlemeye geldi. burak son dakikalarda sakatlanınca oyuna hiç düşünmeden girdi ve son saniye muhteşem asistiyle puanı getirdi. dizinin durumu vahim, muhtemelen 2-3 hafta oynamayacak. bu yaptıgı fedekarlık sampiyonluk alametidir umarım :)

penaltı kaçırdım :(
yaşar çok güçlüydü
doktor herzaman ki klasındaydı
mustafa ve mert en çok mücadele edenlerdi
burak gününde değildi
özkan taş gibi savunma yaptı
maçın en iyisi corc‘du
torsque kurtarışlarıyla oyunda tuttu
lymon‘un kalecisi de çok tatlıydı

maçın en yorucu anıysa, soyunma odasında solu‘yu, dedelerin yenildiğine ikna edemeyeşimizdi.

güzel maç oldu herkesin ayağına sağlıksolu

solu(05.02.2018 13:38:07)

5.
atanalırspor: 3

torsque
burko
cordo
mustafa pekmezci
corc (oy)
serci (34,59)

yedek (dk.30) cordo > mert corluluoglu (39)
yedek (dk.52) burko > volki (yy)

olympique lymon: 3

aggresivea
cilader
solu
doktor (24)
dogushowbiz
truant1907 (17,20)
lil saint

lil saint(06.02.2018 15:17:21)

6.
@5 maçla alakalı da iki yorum yapaydın -_-


uzun zaman sonra kendimiz gibi mücadele verdik. gerçek lymon sahadaydı gibi gibi. yalan olmasın ilk yarıdaki oyundan sonra gol yeriz ama 1-2 gol daha atarsak koparırız diye düşünmüştüm maçı. ikinci yarı beklediğim gibi atanalır baskısıyla geçti, biz arada kontraları yakaladık ama sezon başından beri üzerimze yapışan kritik noktadaki finishing eksikliği yine başımızı yaktı. yedeksiz olmamız da çok etkiledi bizi. truant ve özkan baya fazla yorulmuşlardı son 10 dakika çok zorladılar kendilerini oyundan düşmemek için. truant doğru transfer olduğunu resmen kanıtladı bu maç. daha maç temposu kazandıkça her maç 3+ gol atacağını düşünüyorum. ilk maçına çıkan genç kardeşimiz aggresivea da iyi bir performans sergiledi, penaltı kurtarmalar, çizgide top yakalamaçlar falan. yolu uzun daha.

atanalır‘da ilk başta cordo‘ya geçmiş olsun, kırık olmaması sevindirici. çok talihsiz bir sakatlık yaşadı, geçmiş olsun tekrar. ilk yarı 3-0 yenik kapatmalarına rağmen ikinci yarı neden ligin zirvesinde olduklarını kanıtlarcasına oynadılar. bizim yapamadığımız değişiklikleri onları yaptılar , bu değişiklikler onlarla beraberliği getirdi resmen. mert gol attı, volkan asist yaptı falan.

özetle cordo‘nun sakatlığı olmasa güzel maç kusursuz tamamlancaktı. yine de iki tane şık gol izledik ki golleri haftanın gollerine iteledim. son dakika golü, beraberlikle biten maç, mücadele,sertlik falan ne arasan vardı.

ulan puan almayı özlemişiz :(