Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

30 nisan 2017 büyük kulüp atanalırspor kupa final maçı

calibra

calibra(27.04.2017 10:34:34)

1.
13. esbpl kupası‘nın sahibini bulacağı karşılaşma.

saat 17.00‘de başlayacak.
d10s

d10s(27.04.2017 11:46:48)

2.
bir aksilik olmazsa aşağıdaki kadro ile geliyoruz. sonuçta görmemişlik böyle bi‘şey. kaynım gilleri filan da çağırdık.

dutruel
abdullah muslu (yy)
burgazteam
dsi
soggy bottom boy
aman kaptan
flateric
iker
d10s
anadoluvampirisemih
peach
hayyytee
erol canko (oy)
visionaire
go90
cihat çelik (yy)
the mexican
sidonli antipatros
es es es ki ki ki
burak özbek (oy)
erol taşgın (yy)
yasin tekintürk (yy)
mementox
çağlar genç (yy)
mehmet yozgatlı (yy)
breda

breda(28.04.2017 07:31:08)

3.
biz de top tüfek sahadayız inşallah...
calibra

calibra(30.04.2017 14:59:17)

4.
eşimin anneannesinin vefatı nedeniyle ankara‘ya gidiyor oluşumuzdan ötürü hazır bulunamayacağım maç.

iki ekibe de başarılar diliyorum şimdiden.

hava sıcak, umarım izleyenler için güzel bir maç olur.

kupayı sahibine hanneman reis teslim edecektir.
breda

breda(30.04.2017 17:45:01)

5.
atanalırspor: 10

bolivyali
burko
serci (12, 21, 45)
emirhan kilinc (26)
mustafa pekmezci (40, 43, 44)
sawigol (23)

(dk.44) serci > kirpi engin (50,59)
(dk.51) sawigol > mert c. (oy)


buyuk kulüp: 4

burak ozbek (oy)
burgazteam
caglar genc (yy)
soggy bottom boy (42p, 52)
sidonli antipatros
hayyytee

(dk.31) hayyytee > peach
(dk.50) burgazteam > d10s (50,58)
bolivyali

bolivyali(30.04.2017 22:10:20)

6.
öncelikle @calibra başkan senin ve sibel‘in başı sağolsun, allah rahmet eylesin.

...

bizim açımızdan maçı domine eden oyuncularımız serci ve mustafa pekmezci‘ydi. takım olarak çok iyi savunma yaptık ve ataklarda öne çıkan bireysel silahlarımız çok olumlu işler yaptılar.

rakibimiz maça tempolu başladı ama direnci kıran golleri zamanında bulunca maçta hiç geriye düşmeden, istediğimiz oyunu da oynayarak kupayı almayı başardık.

atanalırspor adına kupada ve ligde emeği en fazla olan kişi şüphesiz yusuf‘tur. ligi planladığımız yerde bitiremesek de kupada yüzümüzün gülmesi, şahsım adına kupayı almaktan çok yusuf‘un emeklerini boşa çıkarmamamıza neden olduğu için çok mutluyum.

bu arada maç boyu sürdürdükleri centilmen oyunlarından ötürü büyük kulüp oyuncularına tek tek teşekkür ediyorum.
hanneman

hanneman(01.05.2017 14:31:31)

7.
maç oldukça gergin başladı... cam bardakta istediği çaylar seramik kupada gelince yusuf önce siparişi verdiği adem‘e, sonra da çayları getiren hüseyin‘e haklı tepkisini gösterdi ama neyse ki araya girip olaylar büyümeden yatıştırdık...
saha içindeyse o gerginlikten eser yoktu. tecrübeli ayaklara sahip atanalır, ilk sezonunda final oynama başarısı gösteren büyük kulüp karşısında oyunda da skorda da üstünlüğü hiç elden bırakmadı. atanalırspor savunmada kaledeki bolivyalı‘nın yönlendirmeleriyle çok iyi kapandı, hücumda ise zaten yeteneği tartışılmaz serci, mustafa pekmezci ve sawigol gibi oyuncuları ile aradığı golleri buldu. tabii emirhan‘ın enerjisi, burko‘nun da son adam olarak sağlam duruşuyla verdiği katkıyı unutmamak gerekir.
büyük kulüp biraz tecrübesizliğinin kurbanı oldu belki, savunmada daha dirençli olabilseler oyuna daha uzun süre tutunabilirlerdi. gene de maç boyu golü düşündüler, açılan farka rağmen hep oyunu güzelleştirmeye çalıştılar, ayaklarına sağlık...

2016-2017 kupa şampiyonu atanalır‘a tebrikler, önümüzdeki sezon kupa galipleri kupasında başarılar...
slack

slack(01.05.2017 14:46:06)

8.
atanalırı tebrik ediyorum. ilk sezonunda kupa finali oynama başarısı gösteren dö la büyük kulübü de tebrik ediyorum. binaenaleyh herkesi tebrik ediyorum.
d10s

d10s(02.05.2017 00:54:36)

9.
atanalırspor baştan sona üstün götürdüğü maçı hakederek kazandı. bir kez de buradan tebrik etmiş olalım. voleybol gibi oyunu sete çevirip döne döne oynadılar, savaş-serci-pekmezci üçlüsüne emirhan da sıklıkla ön alanda destek verince komple bir görüntü çizdiler. çok isteyen, daha tecrübeli olan ve bunu sahaya iyi yansıtan kazandı diyebiliriz kısaca. atanalırlı oyuncuların sahada futbol dışında tek bir hareketlerinin bile olmaması da maçın en güzel yanlarından birisiydi, sağolsunlar tam olarak futbol oynadılar ve bunu çok güzel yaptılar. :)

atanalır‘la aynı gruptan çıkıp burada bu maçı oynamak da kaderin cilvesi. bu maçla birlikte kendileriyle bu sezon 4. maçımızı yapmış olduk. bu da eşine az rastlanır bir sayı olabilir. arada winterfell‘i harcamış oldular matmazel, onu da hatırlayalım tekrar.

takım arkadaşlarımı da ayrıca kutlarım. lige yeni girdik, ama bir şekilde buraya adapte olarak top oynamaya çalıştık sezon boyunca, ligi istediğimiz yerde bitirdik, kupada hiç düşünmediğimiz şekilde finale çıktık, seneye daha keyifli maçlarda görüşmek üzere.
sawigol

sawigol (02.05.2017 02:09:05)

10.
ligin ruhuna yakışır ve dostça bir maç oldu. ilk sezonunda finale çıkan ve sahada centilmence mücadale veren büyük kulüp‘ü kutlarım. biz ise bu sene iyi başladığımız ligi hedefimizin çok uzağında bitirdik fakat yakaladığımız ruhu taçlandırma fırsatını kupada bulduk. atanalır tarihinde ki ilk kupa oldu. arkadaşlarıma yakıştı. herkese iyi tatiller.
kirpiengin

kirpiengin(02.05.2017 02:56:54)

11.
vay be atanalirspor olarak tarihimizin ilk kupasini almak guzel oldu...finaldeki kadronun devamliligi olabilseydi belkide su anda bambaska seyler konusuyor olabilirdik atanalir adina....kale emin ellerde defans kale ilerde savas sercan mustafa şiir gibi top oynuolar...

büyük kulüp lu arkadaslarinda ayaklarina saglık ilk senelerinde kupada finale çıkarak takim olarak harika bi baslangic yapmis oldular lig tarihine...

yeni sezonda tekrardan gorusmek uzere

calibra

calibra(03.05.2017 10:45:49)

12.
öncelikle, arayan soran herkese teşekkür ederiz, eksik olmayın.
kupa finalini kaçırmak istemezdim, ancak ne zaman ne olacağını kimse bilemiyor.
anlatıldığı kadarıyla güzel bir maç olmuş sıcak havaya rağmen.

hanneman‘a bir kez daha teşekkür ediyorum, cenaze durumu ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra geldi, kupaları aldı, sahada hazır bulundu... sağolsun.
ancak üzücü olan şu ki maçı izleyen tek hanneman olmuş.
3 günlük tatilin etkisinden dolayı olduğunu umuyorum, kupa finalinde tribünde sadece 1 kişinin olduğu görüntüler esbplmize yakışmıyor ne yazık ki.

ilk sezonunda baştan sona centilmen bir mücadele sergileyip, finale yükselme başarısı gösteren büyük kulüp‘e tebrikler.

lige katıldığından beri bir çizgi ile mücadele eden, bu sezon yeni yapılanma ile lige iyi ve büyük hedefler ile başlayan ancak lig yarışında umduğunu bulamayan, kupada ise sonuna kadar devam eden ve neticede 11. sezonunda kupayı kucaklayan atanalırspor‘u, başta breda olmak üzere tebrik ediyorum. bu sezon özellikle breda, çok defa özveri ile sahada ve saha dışında takımını hazır etti, kupada en çok emek onun.

herkesin ayağına sağlık.

bu vesileyle bir sezona daha (hem de ne sezon...) noktayı koyduk.
lil saint

lil saint(03.05.2017 14:17:45)

13.
öncelikle ilk sezonunda kupa finali oynama başarısı gösteren büyük kulübü tebrik ediyorum.ilk sezonunda kupa finali oynamak güzel bir başarı. ilk sezonunda kupa finali oynamak herkese nasip olmaz. ilk sezonunda kupa finali oynamak onlara kısmet oldu. ligde de kupada da disiplinli biçimde oyun düzeninden taviz vermeden güzel bir sezonu tamamlamış oldular.

atanalırspor‘da da breda kaptan bütün sezon gerçekten özveri ile her maç en iyi kadroyu sahaya çıkarmaya çalıştı.öncelikle kendisini tebrik etmek istiyorum. başarının kokusunu alınca yarı final/final maçları gibi önemli maçlarda kan kokusu almış köpekbalığı gibi hortlayan oyuncuların da desteğiyle kupaya uzanmış oldu. bi tanesi ta mısır‘dan kesin dönüş yaptı nasıl bir kupa hırsıysa ...

neyse sonuç olarak ilk sezonunda kupa finali oynama başarısı gösteren büyük klübün başarılarının devamını diler, sezonu kupayla taçlandıran atanalır camiasını da sevigyle ! kucaklarım.