Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

21 kasım 2021 moda cosmos stronghold fc maçı

calibra

calibra(18.11.2021 22:57:44)

1.
haftanın 4. maçı, saat 16.00‘da başlıyor.
d10s

d10s(21.11.2021 13:43:29)

2.
moda cosmos 3

the beyin
lampard10
kemal özay (yy)
rippin corpse
faruk aktaş
ufuk - 40, 53, 56

(30) lampard10 > dai
(30) kemal özay (yy) > ayina


stronghold 2

hadicanim
slack
olenin nehludov
alingan
novemba - 58
umut pala (yy)

(30) novemba > nikiki
(50) slack > novemba
kk. the beyin - 37
d10s

d10s(21.11.2021 14:20:19)

3.
- stronghold ataktaydı, birden topu uzaklaştırdı modalılar, gözümüzü str kalesine çevirdiğimizde ufuk‘la hadicanım‘ın kolkola top beklediğini gördük. gerçekti.
- dai şık hareketler yapmaya çalıştı, topu indirdi etti falan ama aldığı kilolar daha fazlasına müsaade etmeyince kendini yere attı, 3-4 takla atıp kaldığı yerden devam etti.
- bu maçta da bol bol direkten dönen top oldu. umut pala başı çekti. alıngan‘ın şutu da direkten dönüp fuata çarpıp kaleye girdi.
- maçtan yarım saat önce ısınmaya başlayan olenin maç bittikten sonra da ısınmaya devam ediyordu. bir rivayet göre 20 yıldır ısınıyor.
- modu‘nun el emeği zeytinyağı çok lezzetli.
- rippin‘in durumu umarım ciddi değildir, son bölümde elinden sakatlandı.
- slack ile umut pala birbirlerine çok benziyorlar. umut -> slack‘in şut atanı. slack -> umut‘un pas atanı.
- hadicanım‘ın ayakları çok iyi ya, libero, dc, mc, box to box kaleci. yine bol bol servis yaptı.
- tabelaya slıngan‘ı atılgan yazmışlar...

maçın oyuncuları: ufuk, alıngan, the beyin
maçın golü: ufuk‘un goller arasından seç beğen
maçın fair play hareketi: genel olarak fair bir maç.

maçın bir klişe manşeti olsaydı "geçmişlerini arayan şampiyonlardan geçmiş günlerdeki gibi keyif dolu bir maç" olurdu.
neither living nor dead

neither living nor dead(21.11.2021 22:36:10)

4.
moda kazanmak istemiş, belliydi. stronghold‘da da konsantrasyon üst düzey olunca ilk yarı 0-0 geçildi. aslında oldukça yüksek seviyede bir mücadele vardı ama tempo o kadar yoktu. pek git gel olmadı maçın ilk yarısında. ikinci yarının başında biraz da şans ile direkten dönen top beyin‘e çarpıp gol olunca moda iyice hareketlendi. ufuk‘un müthiş sol ayağıynan yapıştırdığı gol harikaydı, maçın golü o olabilir bence.

diğer yandan da stronghold gerçekten çok sinir bozucu bir takım. asla oyundan düşmüyorlar. ben bu huyu en çok, hatta açık ara en çok stronghold‘da görüyorum. kesinlikle oyundan düşmüyorlar. maçın 57. dakikasına on fark geride de girseler, gol atmak istiyorlar. bu sebepten de 3-1‘den sonra durmadılar ve maçı 3-2‘ye getirdiler. yine de moda, kalesini savundu ve galibiyeti çıkarmayı başardı.

moda zaten bu galibiyetin sinyallerini vermeye başlamıştı, toparlandıkları bir süreçteydiler. güzel maç oldu doğrusu, oynayan herkesin ayağına sağlık.
olenin nehludov

olenin nehludov(21.11.2021 23:06:43)

5.
@3 insan bir düşünür, bu adam yaşlandı arada kafa gidiyordur diye. ben maç yaptığımızı unutmuşum şu önceki bitene kadar ısınayım diyordum gözüm de tabelayı saati seçemiyo tam tabii. 20 dakika boşuna koşmuşum. neyse slack geldi abi gel giyin isterse bitti maç yenildik dedi de 40 dakika daha koşmadım. haftaya kadar dinleneyim o zaman görün beni. modü başkan da ikili mücadelelerimden korkmuş karşıma çıkmadı. erkan benle mücadale etmekten yoruldu kasıma çarpıp sakatladı kendini (kasım‘a)