Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

bahane bunlar

dusunen hayvanin onde gideni

dusunen hayvanin onde gideni(30.11.2015 03:33:47)

1.
draftın en çok göze batan isimlerindendi. bu sene bacak‘ın yükselişinde bence büyük etkisi var. çok iyi şut çekiyor iyi boş alan yaratıyor.

truant, sabotaj kanunu, yakisikli, ubs17 drafttan gelip de lige ve takımına uyum sağlayan gayet iyi oyuncular. bu sene sadece dört takım oyuncu seçti. oysa ligde kadro sıkıntısı yaşayan bir sürü takım var.

neyse bahane‘ye dönelim gayet iyi topçu umarım uzun yıllar bacakspor formasını terletir.
bak giderim ha

bak giderim ha(30.11.2015 06:47:23)

2.
hali sahada trabzonspor forması giyenlerin iyi oynaması ekolünden draftta dikkat çekmişti. bacak forması ile de çok iyi işler yapıyor. bacakspor‘un yıllardır çöktüğü dakikalarda ,yani ikinci yarılarda, oyuna girerek takımı ayakta tutuyor.takdir ederek izliyoruz...
zocor

zocor(30.11.2015 11:26:43)

3.
kolay is degil bacakspor’la esbpl’ye giris yapip uyum saglamak. nice oyuncular bu yoldan geri donerken bahane bunlar her gun biraz daha bacakli oluyor. gec de olsa kendisine aramiza hosgeldin diyorum.
nasil bir oyuncu oldugunu izliyorsunuz zaten. ıleride daha da iyi isler yapacagina inancimiz tam.
ubs17

ubs17(30.11.2015 11:29:17)

4.
draft günü bir yandan sözlükten ve whatsap gurubundan yazışıyoruz.bir yandan da fethi ile free maça gelenler hakkında az çok fikir yürütüyoruz. zira takımın iyi olması kendini gösterebilmek adında önemli. bu arkadaş maça beyaz forma getirmemiş. aylardır top oynamadım falan diyor. al işte dakika bir gol bir diye geçirmedim desem yalan olur. neyse maça başladık. adam bildiğin golcü çıktı rıza baba. ne pas verdiysek bam bam çaktı kaleye. o gün bu gündür de süre buldukça bam bam çakmaya devam ediyor.kalçadan çıkardığı şutları adamın alameti farikası. hiç beklemeden çok düzgün ve sert vuruyor.

yetenekli olmasının yanında iyi de bir adam hasan. biraz kondüsyonunu artırıp güçlendiği zaman ligin önemli isimlerinden birisi olacaktır.

kendisini halı saha takımıma transfer etme çalışmalarım hala devam etmekte. böylelikle kondüsyonunu da artırıp esbpl‘de fırtına gibi esecektir. bence iyi fikir.