Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

rainmaker

Rainmaker

Rainmaker(05.01.2006 08:33:37)

1.
15 Ocak'taki Kurban Olurum Futbola Zirvesi ile şöhretini sözlük dolaylarına taşıyacak, uzun bir aradan sonra yeşil sahalara dönecek veteran striker dır. Eğer formunda olursa zirveye bir Henry tadı, değilse Nouma esintisi getireceği aşikardır.
aidios

aidios(05.01.2006 11:26:08)

2.
kendisi henry gibi top süremez, nouma gibi çimleri yiyemez ama bir trezeguet sinsiliğinde gol noktalarında bitiverir. "neden koşmuyosun olm" sorularına tip tip bakar, zira onun işi koşmak ve kolay pozisyonda gol atmak değil, zor pozisyonda ilginç vuruşlarla skor kaydetmektir. hiç koşmadığı maçlarda 6 gol attığı görülmüştür. 15 ocak 2006da yeşil sahalara dönüşünü korner ortağı aidios ile gerçekleştirecektir.
Rainmaker

Rainmaker(15.01.2006 22:38:15)

3.
bugünkü 0 gol ve 0 asistlik muhteşem performansıyla tüm takımların transfer listesine kafadan girmiş, bir ara "ulan dönüp bizim kaleye soksam bi tane, kendimin kaçıncı takımımın kaçıncı golünü atmış olurum acaba?" diye düşünürken, maç boyunca kendisine atılan tek pası da cılız bir vuruşla kaleciye göndermiştir. gelecekte halı saha maçlarına kalem ve not defteriyle katılacaktır, zira ilerde o kadar boş kalmaktadır ki canı sıkılmakta, doğa ile ilgili şiirler yazmayı planlamaktadır. sorunun ne olduğunu anlayamamakta, "kısfmetsizlik" deyip geçmektedir...