Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

tayyar beyin 20 şubat 2024 tarihli story paylaşımı

calibra

calibra(23.02.2024 12:41:59)

1.
ligimizin sosyal medya fenomeni ve bir o kadar da influınsırı tayyar beyin dunyaya aliskanligi tarafından instagram isimli mecradan paylaşılan story‘dir.

kendisinin muhtelif maçlarda attığı gol, çalım gibi görüntülerden oluşan story‘leri izlemeye alışkın olduğumuz paylaşımlarıdır. keyifle de takip ettiğimizi belirtmemiz lazım.

ancak 20 şubat 2024 tarihli story‘si yaklaşık 17 ayrı kişi tarafından acaba hangi amaçla paylaşıldı sorusunun öznesi olmuştur.

görüntüleri burada paylaşamıyoruz, sitemiz elvermiyor ama şöyle anlatayım, siz anlayın: sabri saidou vücut çalımı
iett otobusuyle acile kaldirilan ulvi

iett otobusuyle acile kaldirilan ulvi(23.02.2024 13:31:20)

2.
ilgili storynin ilk 10 saniyesini bir sebepten izleyemeyenlerin bir şey kaybetmeyeceği durumdur. bana kalırsa ondan sonrasının da izlenmesi gerekmiyor. bir de sıkılmadan çekinmeden slowmotion almış nesini göremediniz aha çalım diye özelden atıyor.
tayyar beyin dunyaya aliskanligi

tayyar beyin dunyaya aliskanligi(23.02.2024 15:22:51)

3.
ulvi kadar seksi ve supplementler vicudum olsaydı onu paylaşırdım. ama napalım biz de işte ucundan kıyısından messi çalımı deneyip body feintlerimizi sergiliyoruz. baylaşmadığım daha iyileri için de onlyfans hesabı açtım. link isteyenler sözlükten yeşillendirsin.

bu arada söz konusu maçta soyunma odasında bir diyalog gerçekleşti. onu da huzurlarınızda paylaşmak isterim.

bizim kaleci nerde nasıl top varsa kaleye aldı. avuta giden topu bile korner etti. beş kişi kalmış winterfell gibi bayağı da bi fark yedik. neyse soyunma odasına geldik. öyle ortaya ortaya dedim ki abiler dedim amma yenildik ya, cidden bizim takımın yerinde ampute körler takımı olsa daha az yerdi, daha fazla gol atardı. dedim. demiş bulundum. o sırada bağcıklarımı çözmeye çalışıyordum. bir yandan da acaba hiç çözmeden direkt kalkıp çıkıp gitsem mi, kramponlarla basarım gaza diye düşündüm. benim bunu dememle bizim kaleci kısık sesle şöyle bir cümle kurdu; ‘abi ben körüm zaten‘

sırıtarak, mecaz yaptığını sanarak, ya da alındığı için performansını özeleştiriyor sanarak;
‘yok abi ben senin özelinde bi şey demek istemedim, yani hepimiz kötüydük. hepimiz bu mağlubiyetin sorumlusuy...‘

yok yok abi ben gerçekten körüm dedi... ???!? (nasıl yani lan)

nasıl yani abi?

abi dedi benim bi gözüm protez...

lan nasıl yerin dibine girdim daha fazla anlatamam. adamın bi gözü gerçekten protezmiş. yüzüm kızardı, terim çoğaldı, bağcığım düğümlendi o an. abi dedim özür dilerim, bilmiyordum, şey yani ben öylesine bi benzetme yaptım. bu arada benim lise arkadaşım türkiye görme engelli milli takımının kalecisi. yani instagram‘dan az çok görüyorum maçlarını cidden bu arada bizden daha çok gol atarlardı ben o anlamda söyledim... falan filan derken sıçtığımı sıvamaya çalıştım. şok içindeydim. adam da gülüyor bir yandan ama odadaki herkes de dumur olmuş... bi sessizlik oldu haliyle. ulan diyorum kendime içimden sus.

yalnız dedim biz 45. dakikaya kadar iyiydik falan. konuyu değiştirmeye çalışıyorum... bizim kaleci şey dedi;

abi senin arkadaş nasıl girmiş milli takıma? acaba ben de oynayabilir miyim milli takımda??? (statü olarak)

o an o ana kadar hiç sıçmamış gibi şöyle bi cümle çıktı ağzımdan;

abi görme engelliler milli takımının oyuncuları görme engelli ama kalecileri normal insan.......

normal insan......


yemin ederim 32 senelik hayatımda hiç bu kadar sıçızlamamıştım. lan normal insan ne. ama arkadaşımdan bildiğim için çocuğu yanlış yönlendirmek yanlış bilgi vermek de istemedim.

allah belamı versin ki o an yer yarılsaydı da içine girseydim diye düşündüm. ama diğer yandan bizim kaleci bunu pek de iplemedi. heee öyle mi o zaman almazlar beni dedi...


şimdi ben bunu niye anlattım bilmiyorum ama bu zeminde birtakım çalımlar atmış/denemiş biri olarak psikolojik sağlığım yerinde değilken paylaşım yapmışım. seinfeld dizisine koysan 5. sezon 3. bölüm olur bu hayvanlığım., bu dramım.

esbpl sonrası andropoza girmiş de olabilirim. bilemiorm.

fhsc

fhsc(23.02.2024 22:47:50)

4.
daha derin anlamları olabilecek bir story.

tayyar kaleye paralel bir vücut çalımı atıyor. defans “napıyor lan bu değişik?” der gibi istifini bozmuyor. sonra tayyar geriye dönüyor. böylece tayyar ve defans birkaç saniye önceki pozisyonlarına birebir gelmiş oluyorlar. matrikste bir şeyleri değiştirmiş olabilirler.