Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

26 kasım 2023 dedeler sk reset fc maçı

calibra

calibra(23.11.2023 05:11:10)

1.
saat 15‘te.
calibra

calibra(27.11.2023 08:51:14)

2.
kötüydük.
iyilerdi.
çaktılar.
üzüldük.
dersler var çıkartılacak.
görüşmek üzere.
stopprecariouswork

stopprecariouswork(27.11.2023 12:36:52)

3.
maça kalecisiz başlamamıza rağmen ilk yarı kaleyi göstermeye çalışsakta pozisyonlar bulduk. reset in yeni kalecisi kaleyi resmen kapattı. pozisyonları değerlendirememişken 2. yarının başlarında 2-0 mağlup duruma düştük. eyvah yine iyi oynarken mağlup olacağız derken, maçın başındaki isteğimiz devam etti ve durumu eşitledik. sonrasında da ilk yarı değerlendiremediğimiz pozisyonları değerlendirip galip geldik. bize skordan bağımsız güzel oyun izleten herkesi tebrik ederim.

maçın bitmesine 2 dakika kala (hükmen yenilmeyi sanırım özlediğim için ) 4. oyuncu değişikliği yapmaya çalışırken @sam angie kaptan belki içgüdüse belki hükmen olacağını düşündüğü için oyundan çıkmayıp hem beni hem aldığımız galibiyetin mimarı oldu:)

reset için önemli bir maç olduğunu düşünürsek ve temaslı bir maç olduğunu da tabi, oyun hiç çirkinleşmedi, durmadı ve çoğu maçta çok net faul istenen pozisyonlarda bile herkes futbol oynama isteğindeydi. eren’in maç sonunda reset i yenmek ne kadar önemli herkes için dediğini duydum. ancak kötü bir yerden asla almadım. önemli maç ve maç sonrası nabız yüksek çok normal. ama bilinmesini isterim ki galip gelme isteğimizin reset ile oynadığımız için değil, haftalardır iyi oynayıp veya son dakika eksiklerimizden dolayı mağlup olduğumuz maçlardan dolayı ekstra galip gelme isteğiydi. tabiki bununla birlikte ligin son yıllardaki tartışmasız en iyi takımına karşı iyi futbol oynayıp galip gelmek. kişisel değerlendirilsin asla istemem;)

güzel oyun için iki takımıda tekrar tebrik ederim, herkese başarılar:)
cirmiktili

cirmiktili(28.11.2023 13:41:57)

4.
dedeler sk: 5

gahraman
alt tarafi bi nick yahuu (54)
sam angie (55)
turgonn (59)
furkan kazak (yy)(50)
aykut civek (52)

yedek (dk.25) gahraman > ahmet taha barim
yedek (dk.49) sam angie > gahraman
yedek (dk.54) furkan kazak (yy) > sam angie


reset fc : 2

momoli53 (yy)
bledsoe (17)
deer7 (oy)
thatscan (40)
brazilyalironaldo
eren c

yedek (dk.41) bledsoe > bobo
yedek (dk.49) eren c > bledsoe
yedek (dk.53) deer7 (oy) > eren c


asistler (aykut civek (54,55), sam angie (59), brazilyalironaldo (17), eren c (40)
koyundabeslenenyilan

koyundabeslenenyilan(29.11.2023 00:17:18)

5.
alper von calibra hala entry girmediğine göre reset‘de sular durulmuyor diyebiliriz.

aslında maçın sonucu çok önceden tayin edilmişti. gözlemci takımda yapılan son dakika değişikliği, d10s‘in latin amerikalı rapçi stili ile halısaha2000‘de boy göstermesi ve maç 2-0 olduğunda eren‘in oyundan çıkması ile her şey yerine oturdu.

ligimiz bu tür eylemleri daha önce de gördü, artık bu eylemlerin gerçekleştiği tarihlerde orada bulunanların detaylı olarak araştırılmasını talep ediyorum!!! sonuçta esbpl herkesin keyif aldığı ve reset‘in şampiyon olduğu bir lig olarak tasarlandı, bu kalkışmalara izin vermeyelim.

kurucu: calibra
başkan: calibra
kaptan: calibra

çok yaşa führer calibra, bu halk arkanda.

calibra

calibra(29.11.2023 04:46:42)

6.
@5
yazdık ya kardeşim. bak 2 no.lu entry‘ye... hayır uzun yazarız gündem... kısa yazarız gündem... kendinize başka gündemler bulun.

yine gelmiş başlığa çökmüşsün bi ekmek çıkar mı diye. buradan sana ekmek çıkmaz. hem bu kadar ekmek kovalama. 100 kilo oldun. biraz kendine bak artık. reset‘in iç işlerini bırak. seni almayacağız ya daha kaç defa söylemem gerekiyor... düş yakamızdan.

bir de kendine yeni malzeme bul. bi tutturmuşun takım sayfasından kurucu başkan kaptan. haftada 1 bunu söylüyosun. kardeşim kıskanma bu kadar, takımını kapatmasaydın senin de böyleydi... hem ne yapayım kardeşim, ne ise onu yazıyoruz. başkaları gibi maşalarımızı mı yazalım, konuşturma şimdi beni... hem 3000 km uzakta da değiliz, buradayız takımımızın başındayız karşimm veya telefonla da takip etmiyoruz zhzhz

ibocuğumun entry‘sine istinaden, maça gelirsek, karşim iyi hazırlanmışınız gelmişiniz, çaktınız yolladınız. tebrik ediyoruz tekrar. gerçekten harikulade bir takım performansıydı. üstelik ilk devrenin çoğunda kaleciniz de yoktu. dedim zaten bizimkilere şut çekin, kaleye inin diye... olmadı.

ibocuğum maç önü yine son derece karizmatik, takıma taktikleri verdi gönderdi. maç bitmiş yav sen bizim takım içi muhabbetimizi niye dinliosun :)) belki de kabahati şişen karınlarda, kalınlaşan bellerde aramamız gerekirken işte herkes bize başka oynuyor, herkes bize hırslı geliyor diyoruz... belki de sanrıdır. ama genelde herkes bizim maçlarda ekstra efor sarfeder, normal. biz de kişiselleştirmiyoruz. ben olsam ben de hırslanırım. bu ne ulan yeter be derim... bi not: iyi niyetten şüphe edilmesi ihtimali bile üzer. valla her maça iyi oynamaya, keyif almaya çıkıyoruz. oturup konuştuğumuz, hazırlandığımız bile yok. ezberimiz bozulunca bocalıyoruz. bu sezon performans düşük, ne yazık ki tempomuz da düşük. illa söyleteceksiniz... anachro‘yu arıyoruz. geçen sene ciga neredeyse maçların tamamına geldi, pek hissetmedik. bu sezon o da yok. bizim için büyük handikap. takıma sorsan, 6. adamı monte edemedi başkan derler. karşim adam mı beğeniyorsunuz yav. yok onun götü büyük, yok o çok şahsi, yok o nargile sevmez. böyle böyle 6-7 sezondur transfer yapmıyoruz. ilk kez bu sene bir kaleci bulduk da hala laf, neymiş, çok kurtarıyormuş, t.i.s. bizi kaleye güvenmemek konusunda çok alıştırmış... yapacak bişey yok. iş başa düştü. bundan kelli kaçarı yok, sahadayım... ne diyoduk: last dance. evet.

neyse ne diyodum, heh artık turgon‘u takip edicim. bakim her düşen topu kovalayacak mı diğer maçlarda x) ayrıca furkan kazak yazmışsınız ama adam shinji kagawa, araştırılsın.
iett otobusuyle acile kaldirilan ulvi

iett otobusuyle acile kaldirilan ulvi(29.11.2023 06:03:22)

7.
@6 kim bana şahsi dedi başganım????
d10s

d10s(29.11.2023 08:51:16)

8.
maç notları

- reset‘te düşüş gözlemleniyordu son haftalarda ama reset oldukları için şey olmuyordu. bu hafta oldu.
- dk 40‘ta dedeler yardırıp yardırıp gol ararken atamıyorlardı, skorun 2-0‘a gelmesi moral bozar diye düşünürken 49‘da sam‘in çıkması ile ibre dönüverdi. yoksa el freni mi???
- kenardan sam de bunu hissetmiş olacak ki 5 dakika sonra tekrar girdi, yok ya benlik bişi yok diyerek bir de gol attı. ama son dakikada çıkıp dördüncü değişikliği yapsaydı, el freni, motor freni falan hepsi olurdu.
- dedeler‘de maç öncesi herkes kimin kaçta geleceğini biliyordu. emir 13.30 civarı, aykut 13.59, taha 14.18...
- ibo maçtan sonra "reset‘i yendik, size daha ne yapalım" gibisinden şeyler söyledi, 3 çay ikram ettim onlara, beğenmedi.
- "aycan‘ın riva‘daki evi"nin araştırılmasını öneriyorum bu arada, bana biraz neymar‘ın rio‘daki evi havası veriyor....
- eren‘in "herkes bizi yenmek istiyor" cümlesi varmış. panpa... maalesef doğru ): inşallah bize de nasip olur.
- bu arada birilerinin bir takıma bilenmesi o takımın büyüklüğünü gösterir bence ya, bizi büyük görüp her gece yeminler ederek bizi yenmek isteyenler sıralı listeyi açıklayabilirim isteyene. kıps kıps.
turgonn

turgonn(29.11.2023 10:47:43)

9.
sahaya giriş yaptığımda üstüme doğru araba süren bir trafik canavarı vardı. tabi iett ulvi‘nin yaptığı elastikoları her hafta hem youtube üzerinden hem de canlı izlediğim için çok rahat sıyrıldım. sonra sürücü koltuğunda d10s görünce belki 5 10 pound harçlık verir diye ekstra koşmuş olabilirim.(öğrenci olmak zor)
kendi takımımı değerlendirmeye gerek duymuyorum. sadece sam angie el freni olduğunu kanıtladı artık gol dakikalarından görebilirsiniz.

reset takımına gelecek olursak momoli53 harika oynadı kendisini tebrik ediyorum. tis olsaydı daha erken çözerdik diye düşünüyorum. thatscan yine mükemmele yakın oynadı canım abim ondan çok şey öğrenicem. bledsoe biraz tutuk gibiydi bu hafta pek asist kasamadı olabilir futbolda bunlar da var toparlayacaktır. eren abim ileride çok yalnız kaldı 2 tane cengaverle boğuştu. kupada forvet oynamayı düşünüyorum biraz daha rahatlayacaktır. deer7 ve b.ronaldo çok çabaladı ama çaba yetmez beyler o kadar karmada beraber oynadık bir şeyler kapmanız lazımdı.
calibra

calibra(29.11.2023 23:26:18)

10.
@7 karşim senin için söylenen şu: "bizim takım için fazla yetenekli"