Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

5 kasım 2023 gololur büyük kulüp maçı

d10s

d10s(3.11.2023 02:02:58)

1.
bu maç da 17‘de.

yine de frontend‘in söylediği saat daha makul olabilir.
Frontend

Frontend(7.11.2023 02:10:34)

2.
gololur: 2

kebooo
mrthnhll
sefer dağdelen
ahmed perçin
frontend (30)
guven soykan (15)

yedek (dk.30) sefer dağdelen > gutiresma
yedek (dk.43) güven soykan > sefer dağdelen


sarı kart:
(dk.19) sefer dağdelen
(dk.42) ahmet perçinbüyük kulüp: 4

hamza şahin (oy)
laso
oralitikzeka
yeniadler
noise is better (28)
webster (16,26)

yedek (dk.46) webster > hello submarine (47)
yedek (dk.56) noise is better > oğuz yavuz (oy)

sarı kart:
(dk.30) laso
(dk.57) oğuz yavuz*********************


maçın golü : maçın golü şekli bakımından webster‘ın attığı gol ancak önemi bakımından hello submarine‘in girdiği dakikadan 1 dakika sora fişi çeken golüydü.

maçtan notlar:

- maç genelde gol yememek üzerine kurulu iki takım düzeniyle başladı.
- iki takım da takım savunmasını iyi yaptı. bu savunma skora da yansıdı. ikinci yarı skoru 1-0.
- güven belki de esbpl hayatında ikinci defa sakatlıktan dolayı oyundan çıkmak zorunda kaldı. çıkmasaydı tabela farklı olabilirdi.
- webster ve noise uyumu dikkat çekti.
- gutiresma oyuna girdikten sora hucüm anlamında hareket getirdi ancak gololurun gol bulabilmesine yetmedi.
- frontend 2-3 sene aradan sora maça başladı vasatı aşamadı.
- bk da defansta çağlar gololur‘a duvar ördü. penaltı hariç kusursuza yakın oynadı.
- kebo kesin gol olacak bir pozisyonda kalede planjon ile kendini sakatladı.

sarı kart: (dk.19) sefer dağdelen, (dk 42) ahmet perçin, (dk30) laso , (dk57) oğuz yavuz

@1 londra‘daki saate göre hesaplamıştım ama o da yanlışmış :)

d10s

d10s(8.11.2023 02:29:58)

3.
bu maç bitti ama montajları devam ediyor edghgdfs, o yüzden uzun zaman sonra maç entrysi yazıcam.

1 - maç klasik bir golo-bk maçı. gol az, tansiyon var, sahadaki herkesin birbirini tanıdığı ender maçlardan ama yine de tension iyi. sevdiğimiz rakip. kebooo da eski oyuncumuz zaten. stronghold‘dan direkt buraya geçmeden arada bizimle hülle yapmıştı dfgchbgdfsfsdgh.

2 - maçın ilk yarısı bittikten sonra penaltı yaptırmışız. penaltının olduğu an 30.21 golü yememiz de 31‘e doğru gidiyor, kenardaki arkadaşlar alarm falan kursunlar, çayı çorbayı yine içerler. ter bu ter, bakın geçen hafta ismet arzuman...

3 - maçın 56. dakikası skor 4-2 iken tartışmalı bir penaltı pozisyonu var. tepe kamerasından izlediğimde penaltı yok demiştim, saha içi kamerasına göre pozisyon "penaltı yok" seviyesinde net değil. bana göre gri alana girmiş. temayül var ancak penaltıya sebebiyet verecek kadar mı, o konuda "%100 penaltı" netliğinde değilim ama penaltı atılsa niye aldılar demem. aksiyon var çünkü. şey gibi yani, "verse bi‘şey diyemezsin" vermeliydik ve bi‘şey dememeliydik... bunun için kusura bakmayın... nahoş.

4 - ahmet perçin‘in son 5 maçının 3‘ü bize karşı. güzel fact. golo formasıyla çıktığı ilk maçta bize ayıp etmişlerdi. ): o her maça o rüyayla geliyor olabilir, biz de onu görünce o kabus günü hatırlıyoruz. mami orda mısın, okuyosan burayı ses ver ahashdfdghg. geceleri hatırlayıp uyanıyosun di mi hala?

5 - yeniadler ligde ikinci kez bir gololur maçına ilk 6 çıkmış. şşştt. aynı zamanda aktif esbpl takımları arasında yeniadler‘in en az süre aldığı karşı takım gololur. matematik be...

6 - maçta 4 kart çıkmış. oha falan bu rakam. ikişer tane iki takıma da. çağlar‘ınki devre arasındaki penaltı pozisyonundan. ndombele gibi kalmış. sefer‘inki akan oyun. oğuz‘unki ve perçin‘inkiler tel dibindeki saçmalamalar. dikkatli olmamız gereken yerler. sizin de eşinizi dostunuzu tele atsalar hoşunuza gider mi, aşkolsun.

7 - ikinci devre itibariyle golo‘nun kaleci bulması ve okay‘ı oyuna sokması hakkında khk. çünkü frontend_okay delikanlı bir adamdır.

8 - güven‘in ligde gol atamadığı 5 maç var. 3‘ü bk maçları. inceeeeeee.
güven‘in toplamda 7 bk maçı var, 3‘ünde gol atamamış, 3‘ünde 1 tane atmış. 1 tane maçta da... mami, bu da giriyo di mi kabuslarına ): evet aynı gün efghfd.

9 - bu entryi niye yazıyorum?
bu golo sezon başında bizim için şampiyonluk adaylarından biriydi, artık kadroyu bozmak yerine doğru iki takviyeyle akacaktı. korkuyorduk. ama gel gör ki takımda o "gaz" eksik. bunlar gazla çalışıyorlar. bir challenge lazım, bir zehirli ok lazım. işte bu ok o zehirli ok olur inşallah. hayalim reset karşısında okunuza da yayınıza da diyerek yaldır yaldır yağmaları. sghserfgsdhjhfd. orada da mantık şu, bk‘ya acil çakmalıyız, nerede lan bunlar... sonra bakıyolar neyse daha 10 hafta varmış, hazır reset var onlara çakalım, bk maçına kadar seriyi bozmuyoruz. bk maçında da... mami burda mısın? aynen onu istiyolar dfgjnhgfdsfgh gel o maça. tarih tekerrür...

10 - gutiresma el freni mi? ):
kebooo

kebooo(8.11.2023 05:26:58)

4.
o zaman bir uzun zaman sonra bir maç girdisi de benden.

tek tek yanıtlıyorum.

1 - şaka şaka yanıtlamıyorumsdsd


ama evet bir uyanma vakti geldi. bu mağlubiyet ve sonrasında bu girdi haftalardır aradığımız cevabı bulmamıza vesile oldu. "gaz". bu tatil haftasını boş geçmeyip hazırlık maçı yapıyoruz, bireysel olarak haftada en az üç kez salona gidip kondisyon yapıyoruz, hafta içi bir hazırlık maçı daha yapıyoruz, fikstüre bakmadım ama ilk maçımızda sahada elimizden gelen her ama her şeyi yapıyoruz(kazanmak için), hatta frontend‘in kuzenini de maça çağı.. yok yok pardon o yoktu!

maça gelince, güzel maçtı. herkesin ayaklarına sağlık. 11 şubat 2024! mami‘ye ve gerson‘a selam olsunfsd