Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

karma 24 mayıs 2023

calibra

calibra(24.05.2023 05:45:19)

1.
saat 21.00‘de.

- beyaz takım -

kaleci dolares
oe911
in my tree
ubs17
ramses023
iett otobusuyle acile kaldirilan ulvi

- siyah takım -

kaleci euros
tirnaklari ile sevisen
fhsc
brazilyalironaldo
yakisikli degil ama sempatik
calibra
bledsoe

bledsoe(24.05.2023 06:24:42)

2.
beyazlar öttürür. maç sonrası nargilede calibra ile ronaldo bir olur tırnakları ile sevişen’e ihaleyi bırakırlar.
memotti

memotti(25.05.2023 00:05:06)

3.
meraktayız, skor bilgisi alabilir miyiz acaba...
mvp kardeşime katılıyorum ben de, kesin öyle olmuştur
calibra

calibra(25.05.2023 00:50:21)

4.
maç 7-7 bitti.

beyaz takım, kalecilerimizin kolları olmamasını fırsat bilip ilk devre sonunda farkı 3 mü 4 mü ne yapmıştı. ikinci devrenin hemen başında 2 gol bulduk (bir tanesi fhsc‘nin müthiş kafa golüydü) farkı kapatmaya başladık. fhsc ilk devre de raket gibi sol ayağıyla müthiş gol attı. adam topçu beyler. rakibimizde ramses aktı. ne yazık ki takım arkadaşları kendisine ayak uyduramadı. adam al da at amk pası atıyor, alan auta vuruyor. vizyonsuzlar. iett ulvi tatilden dönüp direkt sahaya çıktığını söyledi. ancak dönüş yolunda idman yaptığı düşünülüyor. ubs17 rakip oyuncular kendisine pres yapamasın diye özel bir taktik geliştirmişti. gerçekten de başarılı oldu. in my tree çok kilo vermiş. kendisine 2 ay benimle takılma önerisinde bulunuyorum. böyle olmaz. bizde b.ronaldo sürekli topu bana atın ben gider gol atarım şeklinde, bir nevi neymar oynadı. nicki d.neymar olarak değiştirilmeli.

evet, maça dönelim... bu sırada beyaz takım bozzzuk para gibi pozisyonları harcar iken, bizde de büyük golcü ydas, baki mercimek modunu açmış idi. beyaz takımda oe911 bir ara saha kenarında kalp ve ciğer nakli beklediği için oyunun bir kısmında görev alamadı. bizde de t.i.s. bulduğu her fırsatta yere yatarak dinlenmeye çalıştı. yerden kalkması için yardım elini uzatan iett ulvi‘ye çıkık kolunu uzatması beynine giden oksijen miktarı hakkında fikir vericiydi...

farkı ha kapattık, ha kapatıyoruz, lan yemeyelim falan derkennnn, neyse ki son dakikada attığımmmm!!! gol ile beraberliği yakaladık.

maç sonu ramses reisin getirdiği baklavaları adam başı 2‘şer dilim olmak suretiyle gömdük. dilim sayısına niye vurgu yaptım? çünkü muhtelif söylentiler var. inanılmaması gerekir.

neredeyse 2 ay sonra karma maçlara dönmüş oldum, özlemişiz.

herkesin ayaana sağlık.
memotti

memotti(25.05.2023 01:02:15)

5.
"maç sonu ramses reisin getirdiği baklavaları adam başı 2‘şer dilim olmak suretiyle gömdük. dilim sayısına niye vurgu yaptım? çünkü muhtelif söylentiler var. inanılmaması gerekir."

dün öğlen başganımla öğle yemeği için buluştuk, reklam olmasın diye mekan adı belirtmeyeceğim (iki dombilinin oraya gitmesi büyük ılıklıktı, utancımdan yazmıyorum) ama sağlıklı bir şeyler yedik. yediğimiz yemek başganımı kesmemiş olacak ki bana kahve içmeye gittiğimiz yerde tatlı yiyelim mi sorusunu sordu, hayır cevabım kendisini çok üzmüştü :(( neyse ki ramses reyiz gerekeni yapıp başganımın kan şekerini dengelemiş :))