Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

16 nisan 2023 dedeler sk gololur maçı

torsque

torsque(16.04.2023 11:20:08)

1.
dedeler sk: 6

taha ahmet barim (oy)
harun cuceloglu (15)
gahraman
qbiwan
34bjk1903 (44,50)
sam angie (7,52,55)


gololur: 10

frontend
suleyman yoruk (oy) (27)
mrthnhll (59)
gutiresma (37)
kebooo (18,28)
guven soykan (10,13,14,22,23)

sarı kart:
kebooo (35) (güven gol attıkça yüzünde kibirli bir sırıtma olduğu için)
guven soykan (36) (çok gol attığı için)maçın adamı: güven. adam attı.

maçın golü: murathan.

fairplay: maç boyu her faulde ibonun daha sert faul yapılması konusunda teşviki. kebooo ve ibo arasında maç boyu yaşanan karşılıklı mahçup gülüşmeler.

notlar: harun bu sezonki ilk golünü attı. inanarak sevindi. hak etti. fırat her durumda %99 olan gol şansını %1‘lik dilimdeki aşırtmayı kullanarak kaçırdı. aşırtma taça gitti.

qbiwan burunla vuruyor.
kebooo

kebooo(19.04.2023 02:52:46)

2.

kapanış maçında karşımıza gelen takım, dedeler sk :)

stoppw ya da bir başka deyişle binbaşı babi rabsın ibo‘nun maçtan önce bir takım iddiaları vardı. kalbini çok kırmadan gerekeni yaparak 5‘te 5 ile sezonu kapamış olduk.

attığı/yaptığı 71 gol/26 asist ve çok ekstra performanslarına rağmen enteresan bir şekilde kendine sezonun en iyi 6‘sında yer bulamayan güven soykan bunun acısını ibo‘dan çıkardı. attığı her golden sonra bakışlarıyla ona bir takım mesajlar verdi.

dedeler özellikle ikinci yarı harika top oynadı.

keyifli maç için rakibimize teşekkür ediyoruz, herkesin ayağına sağlık.
stopprecariouswork

stopprecariouswork(20.04.2023 12:04:48)

3.
@kebooo karrşimmm, öncelikle skor yanlış. maç 2 farklı galibiyetinizle bitti. senin de 2 golün falan yok. saha içinden tabela yapanı da maalesef gördü bu gözler;) anlayacağın moda sınırlarına elinde scotch bir viski olmadan gelme lütfen.

bu yıl dedelerin yenilmesi için verdiğin istek ve mücadeleyi kendi takımının daha başarılı olması için harcasaydın belki gololur için başka bir başarı hikayesinden bahsedilecekti. güven in en iyi 6 sını bırak 40’ını doldurmuş eyt li sen bile ilk 6 da olabilirdin:) bir kaptanın başarı skalası sadece dedelerin yenilmesi üzerine olması ne bileyim biraz manidar değil mi? tipik bir fb lisin işte anlayabiliyorum:)

dedeler bu yıl başında kurguladığımız kadroyla devam edemedi. sakatlıklar vs gibi durumları öngörsek dahi elimizden birşey gelemedi. çok derinlikli bir kadro kuramadık maalesef. ancak tüm aksiliklere rağmen takımca keyifli, mücadeleci, temiz futbol oynayan ve centilmen bir ekip görüntüsü verdiğimizi düşünüyorum. ancak böyle düşünürken farkında olmadan kırdığımız birileri varsa da affola…

gololur takımıyla oynadığımız maçlar kadroların eksikliği, niteliği vs hangi şartlarda olursa olsun sürprizlere açık, kestirilemez ve çok eğlendiğimiz maçlar oldu. saha içi ve saha dışında bile dilediğimiz gibi konuştuğumuz, şakalaştığımız ve ne olursa olsun akıllarda tereddütsüz negatif bir durum olmadan eğlendiğimiz maçlar oldu. o yüzden bunu sağlayan başta @kebooo gardaşım ve tüm gololur takımına tşk:)

@kebooocuğumm inş yeni sezonda, dedelerin farklı rakiplerle oynarken bile yenilmesini kovalamayı bırakıp, takımına konsantre olacağın ve sonunda şampiyonluğu zorlayacak bir sezon olur. sen ve gololur için.

sevgiler cınımmm…