Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

cirmiktili

d10s

d10s(3.04.2023 07:36:01)

1.
büyük kulüp‘ün 2022-23 sezonunda kalesini koruyan yetenekli, naif, efendi ve de gencecik kalecisi.

yaz dönemi hazırlık maçlarındaki sürekliliği sonrası takımımıza dördüncü kaleci olarak katıldı aslında. burak özbek‘in sakatlıkları, mj‘in iş yoğunluğu, sakatlıkları ve ikinci çocuğu, mundotorenk‘in kocaeli‘de olması nedeniyle ihtiyaç hasıl olduğu için yazdık, iyi ki de yazmışız, formayı aldı, bir daha bırakmadı.

ne zaman çağırsak geldi, performansını yukarıya doğru taşıdı sürekli, ilk hafta moda‘dan 5 gol yedi, sonrasında oynadığı 12 maçta 2,5 gol yeme ortalamasıyla oynadı. daha ne olsun.

kalesine gelen 4 penaltıyı da kurtardı bu arada. göksel‘den turgonn‘a kadar.

ligi ve takımı seviyor, biz de onu seviyoruz, yolumuz açık olsun.
kebooo

kebooo(4.04.2023 03:08:12)

2.
maçtan sonra saha kenarına gelir, yerini alır. gerekirse başka gözlemci takımın tabelasına yardım eder, geçen şahit oldum saat 18:00‘e yaklaşırken tek başına kendi takımının tabelasını tutar, tutulacak tabela yoksa diğer maçları izler, sigarası olmayana sigara uzatır. muhabbeti güzel bir arkadaşımız. iyi ki gelmiş ligimize.

bunun yanında bk‘nın uzak ara ligin en az gol yiyen takımı olmasında bence başrol oyuncusudur. çok kritik yerlerde takımını inanılmaz kurtarışlarla oyunda tuttuğunu çok kez gördük.memotti

memotti(4.04.2023 03:15:06)

3.
yukardaki arkadaşlar gereken her şeyi yazmış ama ben de bir şey eklemek istiyorum. kendisini bir karma maça davet etmiştik, kardeşimiz uyuyakalmış, insanlık halidir olabilir. fakat uyandığında maça yetişemeyecek olmasına rağmen bir kutu fıstıklı dolama alıp gelmiştir, maç sonrası hayvan gibi gömmüştük. böyle de ince düşünceli bir kardeşimizdir.
calibra

calibra(4.04.2023 04:57:29)

4.
kaleci gibi görünmeyen kıyafetiyle arz-ı endam eden, son derece az gol yiyen ve ligi de sahiplenmiş, tam bir esbpl kalecisi.

geciktiği karma maçta ekibin gönlünü nasıl alacağını da bildi... o kadar eken/satan oldu bir su görmedik su!! aah ah...
memotti

memotti(4.04.2023 06:54:42)

5.
@4 başganım o maç sen de ekmiştin sanki gelmemiştin, senden de bir şey göremedik...........
calibra

calibra(4.04.2023 08:07:35)

6.
ben fıstıklı yediğimi hatırlıyorum karşim. araştırmanı öneririm.
d10s

d10s(29.11.2023 08:41:17)

7.
kurulduğumuz günden beri hep kalede çok alternatifli olalım istedik, bu konuda şansımız da yaver gitti. geçen sezon başında burak özbek‘in hala devam eden aşırı mental sorunları, mundotorenk‘in şehir dışı sorunları, mj‘in de ikinci çocuğu yaptıktan sonra birden ortaya çıkan sadece iki çocuğu olanların anlayacağı sevimli sorunları nedeniyle kalemiz kuşatma altında mı yoksa diye düşünürken furkan‘ı bulduk karanlıklar içinden. ilaç gibi geldi, ilk haftalar ortamı kokladı, ligi anladı derken ligin sonuna geldiğimizde sezonun en verimli kalecisi oldu. en iyi demiyorum, bu çok hesaplanabilir bir iddia değil ama en verimli diyebiliyorum. kurtardığı penaltılar, yediği gol ortalaması vb derken rüştünü güzelce ispatladı.

bu sezon hafta sonları daha yoğun, zira hanımcılık 201 dersini almaya başladı. (nişan) geldiği haftalarda da yine kalesinde güven vermeye devam ediyor, çizgisini koruyor, ne güzel. (gotham maçı ne olacak heee???? diyenler olmuş, o maça gelmedi furkan, inanmayan açsın izlesin, en baştaki universal pictures, starring, paramount falan kısmını geçin ama izlerken, gereksiz o kısımlar, yok adam o maçta yani dfghgdrsfrtgfhs)

daha da önemli bi‘şey yaptı bu süreçte, takıma dahil olurken lige de dahil oldu. entegrasyon son yıllarda çok beceremediğimiz bir olgu maalesef. lig adına da biraz tehlike sinyallerinin merkezindeki bir konu. neyse, cirmiktili bunu da aştı, ötekini de aştı, transfer teklifi falan gelmeye başladı, dedim lige entegrasyon tamam da abartmaya gerek yok, o kadar da entegre olma. tadında bırak. bu hafta tabelayı siteye girmek suretiyle de sitenin de parçası oldu. hayırlı olsun.