Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

karma 2 ağustos 2022

calibra

calibra(31.07.2022 23:51:53)

1.
saat 21‘de, moda arena‘da.

kadrolar yükleniyor.
ruzgar celebi

ruzgar celebi(1.08.2022 03:30:34)

2.
yer varsa katılım sağlarım. :)
yoksa eğer biralarımı alıp izlemeye gelirim. :)
calibra

calibra(1.08.2022 04:08:47)

3.
@2 yazdık seni ;)
ruzgar celebi

ruzgar celebi (1.08.2022 07:08:44)

4.
@3 teşekkür ederim :)
guano

guano(1.08.2022 07:09:21)

5.
benim durum netleşti maça gelebiliyorum, yer kaldıysa yazabilirsiniz ;)
calibra

calibra(1.08.2022 08:16:15)

6.
@5 hayırlı olsun, yazdık gitti.

geç kalma ama!!1!!
calibra

calibra(1.08.2022 09:56:01)

7.
kadrolar şöyle efenim:

- beyaz takım -

hayati bedellioğlu
lil saint
oe911
d10s
guano
sam angie

- siyah takım -

kerim
ubs17
hanneman
rüzgar
tayyar bey
calibra
ubs17

ubs17(2.08.2022 23:21:53)

8.
gereğini yaptık...
d10s

d10s(3.08.2022 00:47:58)

9.
harp, hile ve desiseyle son dakikada yediğimiz golle 1 farkla mağlup olduk.

maça başlarken 6 kişilik takımımızda toplam 10 ayak vardı zaten, ilerleyen dakikalarda bu sayı 7‘ye kadar indi. kalecimiz de maça tek elle başlamıştı, maç sonlarında sahada kullanabileceğimiz el sayısı da 0‘a inmişti. ona rağmen çok koştuk, çok mücadele ettik ama artık yuvadan uçma zamanı, almanya‘ya taşındınfhjdfggf pardon ya, yanlış başlık oldu.
calibra

calibra(3.08.2022 02:39:25)

10.
öncelikle maça vaktinden dahi önce gelen guano‘ya teşekkürlerimi iletmek isterim.

kadroları inanılmazötesi dengeli kurduğumuz skordan belli: siyah takım 1 farkla kazandı.

güzel ve koşmalı bir karma maç oldu. bizim takım (siyahlarr) çok koşan ancak türlü kazmalıklarla leblebi gibi gol kaçıran arkadaşlara rağmen kazandık, mutluyuz...

saliabiyi, onur tatlıtuğ panpamızı uzun zaman sonra sahada görmek güzeldi. nitekim ben de 5-6 hafta sonra ilk kez oynadım, hamlamışız.

bizim takımda saliabi uzun zaman oynamamasına rağmen bunu hiç belli etmedi, geride oynadı takım koordinasyonunu yönetti, ubs savunmada iyi bir maç çıkardı, birebirlerde çok iyiydi, tayyarla rüzgar 2 kişilik koştu. çok pozisyona girdiler ama fişi ben çektim. kalede kerim standart bir oyun sergiledi...

beyazlarda sam angie aktı, guano yer yer çok koştu, genel olarak çok konuştu, bu hafta 5. maçım dedi, oe911 de çok mücadele etti, bi ara oraya buraya kayıyordu. d10s iki dizi bandajlı olması sebebiyle topuğuyla gol attı, soldan şişirmeler yaptı. lil saint sanırım en verimli maçını oynadı.

herkesin ayaaaaana sağlık.
tayyar beyin dunyaya aliskanligi

tayyar beyin dunyaya aliskanligi(3.08.2022 07:06:44)

11.
umut verip yıktık. kazanacaklarını sandılar, kazandık dediler, vurduk dediler, topukla attık dediler, çok güzel maç dediler, sonunda öyle bir bıraktım ki köşeye topu süzültürcesine, ağlattı...

şahane maç oldu valla. hava 1.230,8 fahrenhaytmış falan dinlemeden hayvanlar gibi koştuk. başta biz öne geçtik, sonra çok kaçırdık, onlar birden 3 fark falan yaptılar, kaçtılar, kovaladık ve nihayetinde son dakika golüyle 8-7 kazandık.

saliabi verdiği uzuuuun araya rağmen çok iyi oynadı. özlemişti belli, oyun kurdu top dağıttı, komut verdi, defans yaptı, gol attı, gol attırdı...

calibra başkanım verdiği uzun araya rağmen hiç özlememiş gibiydi, hadi lan hadi oynayak da gidek diye başladı maça resmen. maç başlamadan yaptığı koyundabeslenenyilan taklidi şahaneydi. yapıyor bu sporu... ilk yarı yokları oynadı (biraz da bizim yüzümüzden) ikinci yarı çok daha iyi anlaştık. verdi taktiği dedi ki ben dedi korner taraflarında durucam, sen bana pası atıcaksın ben sana geri dönücem. futbol bu. bu futbol. sonra verdiğim 543 metrelik sert ara pasına gelişine laaap diye yapıştırdı kalenin tavanına. adam teknik teknik. killer teknik.

kerim karşim bir iki kendisine yakışmayan goller yese de aslında hiç bariz hata yapmadı. ayrıca 2-3 kere ileri çıkıp gol aradı, sonuncuda da o golü buldu. guano vur lan vur demese atamazdı, adamı konuşarak gaza getirdi resmen. guano abi de yani bu sefer cidden çok konuştu. geçen hafta 15 dakka geç gelince hissetmemiştik. temposunu hiç düşürmedi. top sürerken kendiyle münakaşaya girdiği için mesela top kaptırdı bana bi kere. konuşarak çalım atmaya çalıştı. arada bir ikna ediyor ama beni. olm pas ver bence alper orada falan diyor mesela.

ubs17 pampüşüm defansta bir iki kere sam angie‘ye madara olsa da güzel maç çıkardı, ilk defa bu kadar az şut çektiğini gördüm bir maçta. defansta olmasa kevgir olurduk.

rüzgarcım geçen haftaki hücumcu kimliğinden uzak olmasına rağmen inanılmaz koştu, çok verimli işler yaptı. bu arada soyunma odasında kendi kilosundan şikayet etti. öf ya ben de bi kilo alamadım falan dedi... memotti göreve.

ben kendime göre hayatımın maçını çıkardım. ilk defa bu kadar az gol kaçırdım sanırım ve ilk defa bu kadar hiç yorulmadan koştum. (calibra mode on) 3 gol 2 asist 2 direkten dönen top.... sayısız top çalma (en az 10 tane....) ilk golümde kale arkasında tost no:6 yiyenleri ürküttüğüm için özür dilerim. biraz fazla abandım sanırım korktular. ikinci gol için saliabinin ters koşusunu kullarak saliabiye bile feyk attığım için saliabiden özür dilerim. (gittim diledim gerçekten de golden sonra) son dakika golüm için de gözlerini yaşarttığım d10‘s reisten özür diliyorum aklhsjfahf.

ama az ağlamış yukarda da, ben daha çok ağlar diye bekliyordum... en az 10 sayfa ağlar diye bekliyordum sadece 4 satır ağlayabilmiş.... yok topuk bu (gerçi topuk golü ve sam angie‘ye yaptığı topuklu mopuklu asist muhteşemdi) yok futbol bu, yok fark kaç oldu öyle.... bence bu maçın beyazlar adına kaybedilmesindeki en büyük pay kendisindedir. çok havaya girdi..... bi ara zidane10‘s yapmaya çalışıp hem saliabiyi hem benim bacağımı topuğuyla b i ç t i. topuks10. (kaval kemiğimin halini fotoğraf olarak buraya yüklemek isterdim ama kıllı mıllı foto ne gerek var, isteyene özelden atarım onlyfans)

onur abim negzel adamsın ya, halısaha malısaha hikaye valla sen maçlara gelince herkes bi pozitif yükleniyo. bak lil saint bile senle oynuyo diye 2 haftadır şeker gibi adam oldu. sen topu bizim ceza yayında falan alınca müdahale edesim gelmiyo, şöyle çek sağına yapıştır çatala istiyorum. bir iki kere hatta hiç önüne çıkmadım ama katiyen vurmuyon. neyse yaparız bi şike bi ara...

lil saint meme ucundan sakatlanana kadar harika oynadı. depar mepar attı sağ kanattan. yine beni o klasik feyk hareketiyle madara edip geçti. ama işte başkanım lil saint‘i meme ucundan vurdu. o gözlerini kısıp ufffffff diye meme ucunu mustafa sandal el hareketiyle ovuşturduğu sahnede gülmekten patladım.... her maç bi kahkaha attırması var zaten ama bu bambaşka bi andı. kamera kaydını alıp arkasına ismail türütten ‘pilan yapmayun pilan‘ şarkısını ekleyip 100 kere üst üste o sahneyi izlemek istiyorum. calibra başkanım sam angie‘yi de öldürdü gerçi bi kere çocuğun kafasına öyle bi yapıştırdı ki çocuköldühttp. sam angie ona rağmen oyununu oynadı. savunması çok zor adamı valla naaapsın başkanım. furacak tabiiii.

aaaa yukarda açtığım calibra mode açık kalmış dur biraz daha gollerimi yazayım.

3 gol 2 asist sayısız gözyaşartma.
d10s

d10s(4.08.2022 00:09:34)

12.
acilen adli tatil bitsin.
bu adamlara dava, dilekçe, itiraz, yargıtay kararı, emsal falan verin. bize sarıyolar sonra. adam savcıyı etkilemek için 3 paragraf yazmış, jüriyi etkilemek için 5 paragraf girmiş, ülkede jüri yok, ona rağmen yapmış bunu dgfhgfaewssrfgds, sahadaki diğer hukukçulara ve akademisyenlere göz kırpmış, öyle bi havalara girmek, lan size valla bravo be.

socrates‘in savunması, clinton‘ın hücumu gibi entry yazıyollar burada, tatilsiz hukuk talebimi devlet büyüklerime iletiyorum.
ubs17

ubs17(4.08.2022 00:41:01)

13.
@11 tebrikler karşim karmanın turgon‘u olmuşsun
tayyar beyin dunyaya aliskanligi

tayyar beyin dunyaya aliskanligi(4.08.2022 04:35:15)

14.
sevgili esbpl camiasi ben eski st. nouli oyuncusu ihaleli batak askjlafhskjfh