Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

17 nisan 2022 reset fc gotham city fc kupa maçı

d10s

d10s(14.04.2022 01:07:20)

1.
17‘de.

bütün gollere sevineceğiz, böyle maç az denk gelir, her türlü maçın sonunda birisi elenecek sonuçta hahahaha.
calibra

calibra(15.04.2022 01:20:12)

2.
erken final diyebilir miyiz...
calibra

calibra(16.04.2022 13:20:12)

3.
kadromuz şöyle efenim...

t.i.s.
anachro
bledsoe
bobo
b.ronaldo
eren
thatscan
olcay (oy)
calibra

keyifli bir maç diliyoruz rakibimize.
turgonn

turgonn(17.04.2022 11:05:27)

4.
reset fc: 10

t.i.s.
anachronistic (24)
bobo
thatscan (57)
eren
brazilyalironaldo

yedek(dk.30) bobo > bledsoe
yedek(dk.45) eren > bobo
yedek(dk.52) bobo > eren

sarı kart (dk.44): t.i.s.

gotham city fc: 0

serdarian
umit karakaslioglu (yy)
serci (13)
emirhan kilinc (14)
kim min
volki

yedek(dk.35) umit karakaslioglu (yy) > keroo (47)
yedek(dk.53) keroo > umit karakaslioglu (yy)

k.k. bobo (52)
calibra

calibra(18.04.2022 01:32:09)

5.
kendi adımıza üzücü bir mağlubiyet alsak da, güzel bir maç oldu, rakibimizi tebrik ediyoruz.

gotham maçın genelinde savunmada iyi yerleşti, açık vermedi, kim min genelde topu alana ilk müdahaleyi yapan oldu, serci süpürücü gibi oynadı, ilk devre 2‘li 3‘lü çoğalarak çıktılar, sağ kanatta emirhan + volki ile boşluk yaratmaya çalıştılar. yerleşmede biraz sorun yaşasak da, gol bu şekilde gelmedi, ilk gol bizden sekti girdi, ikincide de emirhan‘a bir tık uzak kaldık, o da her zamanki gibi tam vurması gereken yere vurdu...

biz de ilk devre klasik paslı oyunumuzu oynamaya çalıştık, ancak hem sakatlıklar, hem oruç derken fiziki durumumuz pek parlak değildi. oynamamız gereken hareketlilik seviyesinden daha aşağıda kaldık. golü, serdarian‘ın oyun başlatırken hatalı pası sonrasında bulduk. aslında çok üretken olamadığımız ilk devre için 2-1 iyi skordu da diyebiliriz.

ikinci devreye bobo / bledsoe değişikliği ile başladık, rakip yarısahada 4 hatta 5 kişi kısa ve hızlı paslar ile pozisyon yaratmaya çalıştık. gotham savunmada açık vermemek için tüm takım topun arkasında alan savundu. buna rağmen gerçekten bir 10 dakika hiç durmadan inanılmaz baskı kurduk ve çok pozisyon bulduk. ancak serdarian çok çok iyi bir performans ortaya koydu, yanlış saymadıysam 2 tane bariz gol şansını engelledi, ayrıca cepheden 2 hatta 3 çok net ve sert vuruşu çıkarttı. o ara 1 gol bulabilsek, rakibin direncini kırabilir, maçı lehimize çevirebilirdik ama olmadı. tabii bu yoğun baskı sırasında arkada açık vermek zorunda kalışımız ve gotham‘ın savunma düzenini bozmadan, kaptıkları topları uzun paslarla bizim ceza sahasına göndermeleri, ki bu topları da emirhan ve keroo gibi ayaklarına hakim ve top saklayabilen adamlarla korudular, haliyle bizim hızlıca savunmaya dönmek zorunda kalışlarımız bizi ekstra yordu.

uzun zamandır oynamayan keroo ise bize yine yapacağını yaptı, 17 dakika oynasa da 2 gol pozisyonunun içinde de vardı. adam bizim maçlarda bir şekilde kilit açıyor.

gotham ikinci devre topu bize bırakarak oynasa da, ciddi savunma onları da yordu ancak bizim gol çok geç geldi, ne yazık ki farkı kapatamadık.

herkesin ayağına sağlık.

esbpl kupası‘nı en son 2014‘te kazanabilmiştik. 20. sezonumuzda duble yapmayı çok arzu ediyorduk ancak olmadı, sağlık olsun. ilerleyen yaşlar, salgın nedeniyle vermek zorunda kaldığımız ara, yoğun iş ve hayat temposu derken, fiziken hepimiz geçmişe göre daha kötü durumdayız. yorulduque... bu sezon da bizim için çok iyi başladı, çok iyi sürdü, ancak finiş (son 2 maç 2 mağlubiyet) biraz üzücü oldu :)

artık önümüzdeki sezonlara bakacağız.

bu vesileyle, tüm takım arkadaşlarımın tekrar ayağına sağlık. görüşmek üzere...
calibra

calibra(23.04.2022 09:14:39)

6.
gotham city fc oyuncuları arasında aşı kuralına aykırı oyuncu bulunduğu anlaşıldığından maçın hükmen tesciline karar verildi.