Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

30 ocak 2022 gololur dedeler sk maçı

calibra

calibra(20.01.2022 02:02:38)

1.
15‘teki maç.
kebooo

kebooo(20.01.2022 05:44:21)

2.
scwork kayaktan döndü mü acaba? ona göre bir sistem ve taktik uygulayacağız. üst bitecek maçtır.
calibra

calibra(21.01.2022 06:49:06)

3.
@2 ipimle kuşağım.. diyerek geziyor kendisi.

guti + güven vs. alt tarafi bi nick + spwork

ne maç olur be...
tayyar beyin dunyaya aliskanligi

tayyar beyin dunyaya aliskanligi(21.01.2022 07:18:51)

4.
comolokkibo vs kebooo mücadelesinde güven ve galibiyet yemeğine giden taraf gololur diyorum.
stopprecariouswork

stopprecariouswork(21.01.2022 11:02:29)

5.
@kebooo döndüm, 4 gün sabah akşam kaydım. pazar geliyorum, bakalım kim kime kayacak:)) oynamazsan büyük alınırım. tüm sezon bu maçı bekliyordum. didişmezsek, seni sakatlamazsam rahat edemem bilion;)

@calibra covid, tatil falan derken gololur maçına kondisyon almak için bu hafta karmaya geleyim dedim yine kesik attın bana:) karmalarda tekme tokat girmelerine, topsuz alanlarda itip kakmalarına ağzımı bile açmıyorum. nedir benimle derdin arkadaş??? koboo ile mi konuştunuz, o mu gaza getirdi anlamadım:)) ipimle kuşağım işine gelirsek, walla ikinci baharımı yaşıyorum diyebiliriz. detayları anlatmak isterim de esbpl yengeleri de acaba siteye girip yorumları okuyorlarmıdır diye tırsmıyor değilim:)

@tayyar bey keboo yu 5. dakikada sakatlayacağım için galibiyet yemeğine katılamayacak cınımmm…
gutiresma

gutiresma(22.01.2022 01:17:30)

6.
geliyoruuuuzzzzz !!!!!!
çiğ etle besleniyoruz!
rakip oyunculardan fırat,tayfun ve taygun’un hain planlarından kurtulup , cuma akşamını kazasız belasız atlattım .pazar özel olarak ilgileneceğim bu arkadaşlar ile . . .

skor vermek istemiyorum ama kebo başganın üst bitecek iddasına ek olarak, çift haneli fark olacak diyorum !
bizim tabelayı turgon kardeşim tutabilir miii ?
kebooo

kebooo(28.01.2022 03:10:28)

7.
ibojum, umarım covid sonrası gerekli kondisyonu kazanmışsındır. bugüne kadar yediğin tekmeleri, gördüğün sertliği unut!

he bir de pazar erken gel sahaya. comolokko montunu da giy..
kebooo

kebooo(30.01.2022 06:06:55)

8.
gololur 12 - dedeler 3
kebooo

kebooo(30.01.2022 11:19:21)

9.
gololur: 12

frontend
mrthnhll
babacan 84 (oy)
kebooo
gutiresma (45)
güven soykan (6, 13, 14, 19, 43, 44, 49, 53, 56, 59) (k.k.55)

yedek (dk.17) babacan 84 (oy) > ahmet perçin (35)
yedek (dk.30) mrthnhll > babacan 84 (oy)
yedek (dk.44) babacan 84 (oy) > mrthnhll

dedeler sk: 3

manuel alberto camus
gahraman
deusmeus (24)
alt tarafı bir nick yahuu
muhammet mustafa arslan (yy)
stopprecariouswork (59)

maçtan notlar:
- gololur santrayla golü buldu
- stopprecariouswork şut çekemedi. karşısında duvar ören, ona top oynatmayan birisi vardı!
- frontend seneler sonra gerçek mekvkiini buldu, kalede yine harikalar yarattı
- güven soykan deli atmaya başladı yine
- babacan 84 bir maçta en çok değiştirilen oyuncu rekorunu kırdı

maçın oyuncuları: güven soykan, ahmet perçin, gutiresma

gutiresma

gutiresma(30.01.2022 12:35:25)

10.
aylardır bu maçı bekliyordukk . . . yendik !

stpperecariouswork adım atamadı,nefes alamadı . kebo başgan ile mücadelelerini izlemek çok keyifliydi. en büyük silahları fırat’ın yokluğunu çok fazla hissettikleri bi maç oldu. genel itibari ile çok keyifli bi maçtı . sahanın en çirkef adamı net bendim...
emir ile ufak bi tartışma yaşadığım için üzgünüm. öncelikle kendisinden, daha sonra rakibimizden özür dilerim.

ayrıca herkesin(tribün dahil) dışarıda dediği pozisyonda net penaltımı vermeyip , üzerine yattılar yaaa hedhuhdrhhdhshhahahaha

stopprecariouswork

stopprecariouswork(30.01.2022 13:58:15)

11.
-güven’in her iki kaleye de gol yağdırdırdığı,
götüresma ismine münhasır oynadığı,
frontend in her alanda iddialı olduğunu gösterdiği,
murathan ın her zamanki gibi sıfır hatayla oynadığı,
ahmet perçin e ayrı parantez; gololur un en ihtiyacı olan bölgeye cuk oturan, tertemiz top oynayan, oyuna girdiği andan itibaren ciddi fark yattığı,
babacan ın yaklaşık 27 defa oyuna girdiği ve her girdiğinde çiğ etle beslenmişcesine konsantre olduğu,
keboo nun maç boyunca geride orkestra şefi edasında güven verdiği gibi, karşı karşıya geldiğimiz her pozisyonda ciddi şekilde götü kolladığı, saçma sapan bir pozisyonda faul almış gibi yapıp kendisine olan zaafımı kullanıp çirkinleşip oyuna devam ettiği ve 5. dakikada taahhütünü yerine getirip beni sakatladığı bir maç oldu gololur için. (yürümekte ciddi zorlanıyorum kebojumm)

bizim tarafa gelirsek,
her zamanki gibi maçın 3. saniyesinde gol yedik. 5. dakikada 4-0 falan oldu. zaten kadroda eksiklerimiz vardı. bununla birlikte kondisyon eksiklerimiz de hissedildi. fırat ın olmaması, benim covid sonrası performans düşüklüğüm etkiledi. alt tarafı bir nick yahu herzaman ki gibi iyiydi. mustafa ile orta sahada çok çalıştılar. deusmeus benim baskımdan dolayı kırmızı göremedi. ama kendi oyununu da oynayamadı. gahraman ise her zamanki gibi uyumlu stabil oynadı. serhan yine çizgisini bozmadı:)

bahaneleri bir kenara bırakaraktan şunu söyleyebilirim. gololur takımı gerçekten tam kadro geldiğinde ve kazanmayı istediği taktirde ligde yenemeyeceği takım olmadığını düşünüyorum. biz tam kadroda gelsek, birçok şeyi doğruda yapsak yenilebilirdik. sadece skor bu kadar farklı olmayabilirdi.

yensekte, yenilsekte ben gololur ile oynadığım tüm maçlardan büyük keyif alıyorum. ama bu kadar gol atmanız sonrasında da bana bu kadar yüklenmeniz yawşaklıktır, hainliktir, götüresmalıktır….
kebooo

kebooo(2.02.2022 12:35:35)

12.
maç öncesi gruplarda tatlı atışmalar, saha kenarında şöyle olursa futbolu bırakırımlı iddialar derken santrayla gol geldi.

dedeler sk ritmini bulunca çok tehlikeli bir takım olabiliyor, her maçı çevirebiliyor. bunu yaptırmamaya çalıştık maç boyu.

ben söz verdiğim üzere ibo‘yu sakatladım. iki üç gündür yürüyemiyor. üzerine bir de dün karmada çaktık. hayatı böyle yaşamayı öğrenmek zorunda, yapacak bir şey yok maalesef.

güzel ve temiz mücadele vardı sahada. deusmeus ibo‘nun intikamını almaya çalışırken güzel tekmeledi beni. ben kıvranırken de undertaker‘ın hareketini yapıp ayağa kalkıp tekrar üzerime düştü, ayağımı kaldırıp üçe kadar saydı. deusmeus hakkında şunu söylemek istiyorum. müdahaleleri göze sert gibi gelebilir ama aklında sadece topa müdahale etmek var. ayrıca maçtan sonra da kale arkasında bizi tabela görevinde yalnız bırakmadı. sohbeti, muhabbeti, takımına karşı özverisi olması gerekenden fazlasıyla iyi. aramıza yeni katıldı ve ligin dinamiklerine çok hızlı uyum sağlıyor.

bizde perçin, gutiresma ve güven üçgeni üzerine katmaya devam ediyor. mrthnhll zaten kale. frontend yine plonjonleriyle güzel pozlar verdi. ve babacan 84. özverisiyle örnek bir diğer esbpl emektarı. oyunda olduğu bölümde her topu kesti, ileri-geri çok etkili oynadı, gol pozisyonuna girdi, gol pozisyonuna soktu, gole giden toplarımızı kesti ve yetmiyormuş gibi değişiklik alanında bir rekor kırdı.

bizim içind e dedeler sk maçları inanılmaz keyifli. ilk maçta sıkı bir mücadele sonrasında bizi yendiklerinde stopprecariouswork sadece bana saatlerce yüklenmişti. ona saysın! götüresma ne yaadhsajkfhksjffdasf...