Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

9 ocak 2022 gololur crusaders fc maçı

calibra

calibra(5.01.2022 00:59:53)

1.
saat 14‘te.
slack

slack(9.01.2022 10:17:39)

2.
gololur: 5

1all
ozan yolcu
mrthnll
kebooo
gutiresma (40)
güven soykan (15,19,56,59)

yedek(dk.31) ozan yolcu > stevengerrard8
yedek(dk.45) kebooo > ozan yolcu


crusaders fc: 6

kerim karakaya
itdurmaz
berk kusku (oy)
muz orta (19,48)
kursat sezer (yy) (13,22,24)
bigbig

yedek(dk.45) bigbig > sawii (47)
yedek(dk.55) berk kusku(oy) > peyy

sarı kart (dk.58) muz orta

maçın oyuncuları: kürşat
maçın fair play hareketi: yoktu, son anlardaki penaltı tartışması lige yakışmadı :/
bigbig

bigbig(10.01.2022 23:05:18)

3.
maçın fair play hareketi: benim son adam olarak düşürüldüğümde kırmızı kart istememem.

yenilseydik kural hatasından (60c) tekrar ettirirdik maçı ama. yoksa edilmez miydi? hmm..
koyundabeslenenyilan

koyundabeslenenyilan(11.01.2022 01:57:19)

4.
@3 bilgin burada mizah yaptım diyebilir ancak ben hızlıca fikrimi belirtmek istiyorum.

dostlar,

hep beraber toplandık ve öpüşerek, sarılarak oy birliği ile bir karar verdik atıf yapılan mevzu hakkında. bence böyle cümleler, yazılar lige zarar vermekten başka bir şeye hizmet etmiyor. muzorta‘nın maçtaki pozisyonda serzenişinde de bu var. bu tutum en çok bu sezon on numara top oynayan crusaders‘a zarar veriyor. yapmayın lütfen :(

calibra

calibra(11.01.2022 02:12:19)

5.
bunu uluorta söyleyeceğim aklıma gelmezdi ama kby‘ye katılıyorum...

sitede, facebook grupta, pozisyon tartışması, sitemkar atıflar üzüyor, tat kaçırıyor. mevzu olur, kaptanlar önüne getirilir, konuşulur. ama çıkan karar her ne olursa olsun sürekli gündeme gelecekse ne anlamı kalıyor konuşmanın ve karara bağlamanın :/
neyse.. bu vesileyle kurallar kitabının biraz daha okunmuş olması sevindirici.
memotti

memotti(11.01.2022 02:30:30)

6.
ben de başkanımın üzüntüsüne ortak olarak koyundabeslenenyilan arkadaşıma katılıyorum. bilgin kendisi de kaptan olarak toplantılara katılıp, konuların nasıl incelendiğini,kararlar alınırken nelere dikkat edildiğini gördü. bu ligde kimsenin, özellikle topluca kaptanlar kurulunun tek bir takıma düşman olması mümkün değil. her şey lig daha iyi olsun diye yapılıyor, ki bunu en iyi bilenlerden ve en çok emek verenlerden birisi de saliabi. keşke böyle şeyler yazmadan önce bunları bir düşünseniz. bu tarz konuşmalar kurduğunuz bu güzel takıma ve oynadığınız güzel futbola saygısızlık oluyor her şeyden önce.
muz orta

muz orta(11.01.2022 02:45:24)

7.
@4 aslında benim serzenişimin en büyük sebebi, pozisyona kel alaka görüş açısında olup da görüş bidirip itiraz edenler oldu. çünkü biz gerçekten saha içerisinde pozisyon dışındakilerin konuşmaması konusuna hassasiyet gösteriyoruz. her maç kürşat‘a en az 4-5 sert müdahele olmasına rağmen çocuk konuşmadığı için faul dahi isteyemiyoruz (bu en çok faulü dile getirmeyenin kabahati tabi ki ). haliyle bu durum biraz sesimi yükseltmeme sebebiyet verdi.(yine de hoş değil kabul ediyorum)

tekrarlanan maç hakkında da necip ve salih abi dışıda hiç kimse bugüne kadar görüş bildirip kötü bir çıkış yapmadı.
doğal olarak liderlik mücadelesi verdiğimiz rakibimizi yenmişken maçın tekrar edilip kaybetmemiz ister istemez hayal kırıklığı yarattı. ufak tefek serzenişleri de mazur görmeniz dileğiyle :)

@6 abi, alper ve kby gerekli gördükleri şeyleri yazdı. tekrar tekrar aynı şeyleri yazıp uzatmaya gerek yok
sawii

sawii(11.01.2022 11:48:56)

8.
4 yıl aradan sonra ligte attığım ilk gol olarak kayıtlara geçen bir maç oldu. netekim özlemişim.

keboo kaptana ve gololur‘a sonraki maçlarında başarılar dilerim...
peyy

peyy(14.01.2022 12:53:50)

9.
her iki takımdan da oyunun gerçek kahramanları sözlerini söyledikten sonra, son birkaç dakika oyuna giren bir oyuncu olarak ben de birkaç kelam etmek istiyorum.

kenardan takımımı izlerken oynadığımız oyundan cidden keyif aldım ve mutlu oldum. bu mutluluğumda şüphesiz rakibimizin kalitesinin de payı vardır, böyle ciddi bir rakibe karşı alınan galibiyet elbette ki daha değerli. ama oyunun başından sonuna kadar kazanmaya daha yakın olan taraf olduğumuzu düşünüyorum.

penaltı pozisyonun ben dışarıda olduğunu düşünmüştüm, öyle gibi gördüm ve maçın heyecanıyla belki de ligde ilk defa bir polemikte fikir beyan ettim. ama sonrasında içeride olduğunu öğrendim. pozisyonun penaltı olup olmadığını izleyenlerin değerlendirmesine bırakıyorum.

haydar abi‘nin, kürşat‘ın oyunları gerçekten muazzamdı. savaş abi‘nin attığı gol çok mutlu etti. şahsımı değerlendirecek olursam ben yetenekleri daha kısıtlı bir oyuncu olarak takımın kazanması için bana verilen görev ne ise spesifik olarak buna odaklanıp bunun için mücadele ediyorum. motivasyon kaynağım hep ‘‘fayda sağlamak‘‘ oluyor. bu maçta herhangi bir fayda sağlayamadım.

çok iyi maçtı. herkesin ayağına sağlık, gololur‘a da yürekten başarılar diliyorum.