Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

12 ocak 2020 reset fc gololur maçı

calibra

calibra(08.01.2020 15:02:26)

1.
haftanın ve devrenin açılış maçı, saat 13‘te.

ikinci devreye güçlü ve daha da güçlenen rakibimiz gololur maçı ile başlıyoruz. elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

şimdiden güzel bir maç diliyorum, umarım biz kazanırız.
madyb

madyb(09.01.2020 17:20:09)

2.
tahminen buz gibi havada oynanacak olan zorlu karşılaşma.

şimdiden güzel bir maç diliyorum, asıl umarım biz kazanırız.
bledsoe

bledsoe(10.01.2020 11:39:45)

3.
geçen pazar‘dan sonra bu maç ne şimdi yaaa.. ben şeref bey takımımı özledim. lil reyis 2021‘e şeref bey olarak lige katılalım..

gololur maçı zor maç. çok zor maç.. bütün maç skorun çok yakın gideceğini ve son dakikalara kim önde girerse girsin yılmaz hocamın "bitir hoca, valla bitti, hocaaağğğ" haykırışlarını içinden geçireceğini düşünüyorum..
kebooo

kebooo(10.01.2020 14:37:11)

4.
ve yine bir reset fc maçı.

umutlar, temenniler vs.

kadromuz şöyle;

madyb
ozan yolcu
kebooo
gutiresma
suleyman yoruk(yy)
guven soykan(oy)

lynyrd skynyrd
calibra

calibra(11.01.2020 22:04:38)

5.
biz de bir aksilik olmazsa şöyleyiz:

hanut (yy)
bledsoe
anachronistic
thatscan
ciga
eren

sakat ama kenarda:
t.i.s.
b.ronaldo
bobo
cannavarro

cannavarro(12.01.2020 10:00:56)

6.
hanut mu ?......
sarilalimsikisiki

sarilalimsikisiki(12.01.2020 20:13:49)

7.
reset fc: 9

hanut (yy)
bledsoe (25,56)
anachronistic
thatscan
ciga (13,14,28,48,59)
eren (23,49)

sarı kart: hanut (39)


gololur: 6

madyb
ozan yolcu
kebooo
gutiresma
suleyman yoruk(yy) (29,58)
guven soykan(oy) (35,37,55,58)

yedek (dk. 30) gutiresma > lynrdy skynyrd


**********

maçın oyuncuları: ciga, eren, güven
maçın golü: ciga (13,14)
maçtan notlar: maçın 10. dakikasında ciga‘ya yapılan faul sonrası, ciga‘nın sazı eline almasıyla ibre reset lehine döndü. gololur, ciga‘ya reaksiyon gösteremeyince maç boyu geriden gelmeye çalıştı. ilk yarıda guti‘nin takım içinde doğru yeri bulamaması gololur‘un oyun düzenini çok bozdu. değişiklik ile gololur direnç kazandı ama süre bu kadarına yetti.
kebooo

kebooo(12.01.2020 22:29:43)

8.
her ne kadar mağlup olsak da çok keyif alarak top oynadığımız bir karşılaşma oldu.

gololur olarak 1 lig, 2 hazırlık maçı ile en fazla karşılaştığımız takımdı reset fc. adamlarla oynamayı seviyoruz. reset‘in ofansta yaptığı o baş döndürücü koşulara önlem almaya çalışmıştık fakat ancak bu kadarını yapabildik.

ilk yarıya fazlasıyla dağınık başladık, reset fc de bir o kadar organize ve etkili başlayınca devreyi 5-1 önde kapadılar. ikinci yarı ozan‘ı öne atıp ortayı kapatarak toparlandık. oldukça tempolu ve güzel bir mücadele oldu ve sonunda reset fc haklı bir galibiyet aldı. lynyrd skynyrd da kenardan gelip güzel işler yaptı savunmada.

reset fc yine tam kadro harika top oynadı. ayrıca ciga‘yı da uzun süre sonra sahada görmek güzeldi. kale arkasındaki akbabalar iyi keyif yapmıştır.

bir iki şanssız burkulma, çarpışma olsa da çok şükür ciddi bir sakatlık olmadı sahada. bunun yanında fazlasıyla centilmence de bir mücadele oldu. rakibimizi tebrik ediyoruz.

herkesin ayağına sağlık.
madyb

madyb(13.01.2020 14:59:28)

9.
ilk yarıda reset‘e karşı hele ki ciga‘lı reset‘e karşı nasıl oynanmamalı isimli bir ders verdik.

ikinci yarıda lynyrd skynyrd bize muhteşem bir katkı sağladı ve oyuna ortak olduk. bununla birlikte skora bir türlü ortak olamadık. 5-1‘den 5-3‘e getirdik ve bu süreçte reset‘in pek çok etkili atağında gol yememeyi başardık, ancak sonrasında 2 dakikada 2 gol filan gelince yine koptuk.

bizde özellikle güven çok ekstra çaba gösterdi, ama yetmedi ne yazık ki. önümüzdeki maçlara bakacağız.
calibra

calibra(17.01.2020 09:52:43)

10.
çetin geçecek ikinci devrenin çok zorlu ilk hafta maçıydı.

devre arası haberler bizim için pek iç açıcı olmadı. edip‘e pubis teşhisi kondu, bobo‘nun dizdeki problem devam ediyor, ek olarak bir de sonradan yapma kalecimiz t.i.s. de kasık ağrılarından şikayet edince, zaten dar bir rotasyonla oynadığımız kadroda iyice sıkıştık. neyse ki bu hafta ciga imdada yetişti. ikinci devre düzenli geleceğinin de sinyalini vererek.

maç keyifli ve bol pozisyonlu geçti. esasen kadrolar yazıldıktan sonra gololur‘un biraz daha savunma ağırlıklı oynayabileceğini hesap etmiştik. ancak bol hücumculu bir kadro önde kalabalık bir şekilde baskılı başladılar. ciga‘nın üstüste bulduğu goller ve ardından kısa zamanda belli bir fark yaratacak gole ulaşmamızın ardından maç rolantiye bağlandı gibi oldu.

ikinci devre gololur lynyrd‘ı oyuna sokup kendi yarısahasında bizi karşılamaya başlayınca iş değişti tabii. gololur‘un özellikle orta alanda daha kalabalık yerleşip, topu hızlıca ileri taşıması ve bizim topla çıkarken veya şut çekerken kaptırdığımız toplar da eklenince pozisyonlar vermeye başladık. madyb ikinci devre epey kritik kurtarış yaptı, üzerine güven ve yörük de bulduğunu atınca, ikinci devre daha koşmalı geçti.

bizde ciga‘nın sahalara dönüşü büyük fark yarattı. biz de onu özlemişiz, o da bizi özlemiş. basit oyunu ve güzel golleri ile maçın adamı oldu. bundan uzuuun uzun zaman önce de kalemizi koruyan hanut abi de bu sezon bizle ilk maçına çıktı, idare etti ancak ciddi maçlar dikkatsizliği kaldırmıyor tabii. onun dışında her zamanki gibi bol paslı ve yardımlı oyunumuzu oynadık. ikinci devre bazı tercihlerdeki hatalar bize gol ile döndü, onları da düzelteceğiz artık. neticede çok önemli bir galibiyet aldık, takım arkadaşlarımın ayaklarına sağlık.

güzel ve centilmence geçen maç için gololur‘a teşekkür ederiz. çok iyi takımlar, kadroları da geniş ve ayrıca hepsi istekli adamlar, doğru rotasyonla lige damga vurabilecek kapasiteleri var, başarılar diliyoruz kalan maçlarda.