Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

10 kasım 2019 gololur crusaders fc maçı

kebooo

kebooo(08.11.2019 13:08:39)

1.
geçen hafta aldığı galibiyetle morallenen crusaders fc karşısında kadromuz şöyle;

madyb
ozan yolcu
kebooo
frontend
süleyman yörük(yy)
güven soykan (oy)

lynyrd skynyrd

başta saliabi olmak üzere rakibimize başarılar diliyoruz.
babacan84

babacan84(08.11.2019 13:57:02)

2.
loading ...
34bjk1903

34bjk1903(08.11.2019 14:03:22)

3.
son 2 haftayı önce gol olur daha sonra crusaders ile tamamladık. galibiyete yakın taraf elbette gol olur ancak zevkli maç olacaktır izlemeye değer. frontend ve güvenin şov yapacakları maç olabilir.
vuvuzela

vuvuzela(09.11.2019 18:25:02)

4.
kadromuz;

kerim karakaya
vuvuzela
sahsiyetli fil
muz orta
bigbig
yunus emre demirci(o.y)
hanneman
eksiman89
portaka lordaka

haftanin açılış maçında sakatlıksız bir hafta dileği ile rakibimize başarılar diliyoruz..
vuvuzela

vuvuzela(09.11.2019 19:59:55)

5.
beyaz forma giyiyoruz.
serci

serci(11.11.2019 02:52:23)

6.
gololur: 8

madyb
o yolcu
kebooo
cihad buyukcolak (yy)
frontend (14,24,36,55)
sadi guven soykan (oy) (18,22,56)

yedek (dk.30) cihad buyukcolak (yy) > lynyrd skynyrd (43)
yedek (dk.55) frontend > cihad buyukcolak (yy)

crusaders fc: 5

kerim karakaya
muz orta
vuvuzela (17,23,41,57)
bigbig
yunus emre demirci (yy) (54)
portaka lordaka

yedek (dk.49) portaka lordaka > sahsiyetli fil

***

maçın oyuncuları: frontend,kebooo,vuvuzela

maçın golü: frontend (dk.55)

maçın fair-play hareketi : -

maçtan notlar:
maçın başında frontend ve güven oyuna ağırlığını koyarak gololuru rahatlattılar.
fakat vuvuzelayla maça tutunmayı başardı crular. bu çaba puan için yetmedi.
frontendin 55. dakikada attığı gol tekrar izlemeye değer.
Frontend

Frontend(11.11.2019 17:02:39)

7.
maç saatine kadar kadromuzda sürekli değişiklikler oldu. crusader‘ın da maça yetişemeyen gelemeyen son dakika golleri oldu. temiz sertlik düzeyi lig seviyesinde çekişmeli bir maç oldu. mücadeleden dolayı crusadersı gaşibiywrten dolayı takımımı tebrik ederim ancak bir parantez oznylcu ya acmam lazım. bugun ofansif görevimizi güvenle yerine getirmiş olmamızın bir numaralı sebebidir kendisi arkada oznylcunun varlğı sayesinde rahatça top kaptırma özgürlüğü yaşıyoruz. şut oldu gol yedik lan derken ozan yerden bir müdahale ile topu kapıo hucüma cıkartıyor. eyw kardeşim böyle devam..
madyb

madyb(12.11.2019 01:50:37)

8.
seyir zevki yüksek bir maç olmuştur diye umuyorum, zira maç gayet keyifliydi. iki takım da bolca pozisyona girdi ve güzel goller atıldı. vuvuzela‘nın güven‘den daha fazla gol atması da gözlerden kaçmadı.

maça daha iyi başlayan taraf bizdik ve bunu karşılaşmanın geneline de yaymayı başardık. frontend‘in ayağından gelen golle öne geçtik, ancak sadece birkaç dakika sonra ben gerçekten basit bir gol yedim. crusaders bulduğu bu gole doğru düzgün sevinemeden güven bizi tekrar öne geçiren golü kaydetti. sonrasında karşılıklı goller atıldıysa da devreyi 4-2‘lik skorla önde kapamayı başardık.

ozan-kebo ikilisi geride mükemmel müdahalelerde bulundu, cihad oyunda kaldığı sürede defansif olarak sağlam durdu. oyuna tekrar dahil olduğundaysa bizi fena ateşledi. iki defa direğe takıldı ki ikincisi doksana gidiyordu. serkan bir kez daha aradığımız ciğer oldu ve bizi takımca rahatlatan gollerden birini attı. güven ve frontend‘se bildiğimiz gibiydi. nefes aldırmaya gelmiyorlar, o boşluğu verdiğiniz an zımba gibi asıyorlar. bu kadar övdük, ama ozan‘ın da maç sonrasında belirttiği gibi yine hücum ve defans arasında gözden kaçmayan bir kopukluğumuz söz konusuydu. hem ileri oyuncuları hem de geri oyuncuları ekstra işler yaptığı için bunun sıkıntısı çok çekmedik.

neticede güzel bir oyunla galibiyeti elde ettik. rakibimizi de ortaya koydukları mücadeleci ve centilmen oyundan dolayı tebrik ediyor ve teşekkürlerimi iletiyorum. sonraki maçlarında başarılar efendim.

ayriyetten @7, kalede kaleci yok çünkü, hiç.
kebooo

kebooo(12.11.2019 09:42:40)

9.
zevkli bir mücadele sonrası kazanan taraf olmayı başardık.

maç öncesi hep birlikte çektirdiğimiz resim benim için günün en önemli ve özel anıydı.

rakibimiz gerçekten iyi ve etkili futbol oynadı. bazı pozisyonlarda şanslı olsalar farklı bir sonuç ortaya çıkabilirdi. bundan sonraki maçlarında kendilerine başarılar diliyoruz.

herkesin ayağına sağlık.
vuvuzela

vuvuzela(13.11.2019 11:14:54)

10.
güzel mücadeleydi. ılk yarı daha derli toplu oynamamıza rağmen ikinci yarının başında yine dağıttık. sonrasında biraz çırpınsak dahi sonuç vermedi tabi.

kerim‘i hem karşı karşıya çok pozisyonda bıraktık, cepheden gelen toplarda da önünü kapatıp hamle şansını zayıflattik.

defansif olarak maça başlıyoruz, hücum zayıf kalıyor. hücum başlıyoruz defans boş kalıyor, bir türlü balansı tutturamadık bu sene.

gololur‘da güven ve okay fazla geliyor. en az birinin oynamaması lazım normalde. guven‘i tuttuk, okay boşta kaldı ve cezayı kesti.

güven demişken, ilk yarıda bizim ceza sahamızın önünde düştüğü pozisyonda faul yoktu. ıkilimde kalan gol olur‘lu arkadaşlarımız için açıklamış olayım. güven dönerken ayağıma bastı, büyük ihtimalle kaydı veya ayağıma takıldı. yerde kalkamamasi ise elini sertce yere vurmasiydi. soru işareti kalmaması adına açıklamış olalım. ıkıncı posizyon ise güven‘in ikinci yarıda ayağıma bastığı posizyon. faul‘un sertliği tartışılır ama tarak kemiği pert vaziyette bende.


gol sayısında yunus emre‘yi geçtim. bu işte bir terslik var :/