Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

3 kasım 2019 bacakspor gololur maçı

calibra

calibra(30.10.2019 10:35:09)

1.
saat 15.00‘te.
lil saint

lil saint(31.10.2019 09:41:40)

2.
gololur‘un bacağı tadacağı maç. berabere biter.
memotti

memotti(31.10.2019 10:49:19)

3.
:)))))))))))))
memotti

memotti(31.10.2019 16:02:41)

4.
ligimizin yeni takımına aşağıdaki kadro ile merhaba diyeceğiz;

baris_bacak
funny madida
papalagi (oy)
jimmy jix
zocor
memotti

baca karasi
eren onder (yy)

hepsi sevdiğimiz insanlar, güzel ve temiz bir maç olacağına şüphemiz yok, şimdiden başarılar :)
kebooo

kebooo(31.10.2019 16:21:37)

5.
madem kadrolarımız hazır, yarını beklemeye ne hacet!

madyb
ozan yolcu
mrthnhll
kebooo
frontend
guven soykan(o.y.)

cihad büyükçolak(y.y.)
lynyrd skynyrd


rakibimiz sevdiğimiz bacakspor. sağolsunlar kuruluş aşamamızda da bizim için gelip hazırlık maçı oynamışlardı bizimle.

biliyoruz ki rakibimiz çıkışta. özellikle geçtiğimiz haftaki performansları yeterince ses getirdi. memotti‘cimin de dediği gibi emin olduğumuz şey temiz ve keyifli bir maçın olacağı :) başarılar efenim..
kebooo

kebooo(01.11.2019 13:55:31)

6.
ooo bu pazar meşhur maraton varmış. özellikle 13:00 maçında oynayacaklar başta olmak üzere dikkat edelim. baya bir yol, güzergah trafiğe kapalı! sen dikkat etme memottican!
memotti

memotti(03.11.2019 22:43:22)

7.
@6 sabah sapanca‘dan çıktım da geldim, hem de ilk önce etiler‘e gitmeme rağmen.... ha ne oldu, bi işe yaradı mı dersen, tatmin edici bir cevabım yok alskdalşdkşadkşas
kebooo

kebooo(04.11.2019 00:07:33)

8.
hava tam top havası, rakip çıkışta olan bacakspor, maça kadar 2 saat memotti ile goy goy, gün tam da beklediğimiz gibi başladı.

derken maç başladı, dengede giden maçta güven‘in attığı gollerle 2-0 öne geçtik. sonra memotti attığı akıl almaz golle farkı 1‘e indirdi. bu dakikadan sonra hem barış hem de madyb gerçekten çok kritik kurtarışlar yaparak takımlarını oyunda tuttular. her iki takım da çok fazla gol pozisyonuna girse de kalelerinde devleştiler. sonra bir bacakspor bir biz derken son bölümlerde yine güven‘in attığı gollerle kazanan taraf olduk. rakibimiz hem tertemiz hem de gerçekten iyi top oynadı. kaldı ki bir iki gerçekten etkili oyuncuları bu hafta sahada olamadı. kalan maçlarında başarılar diliyoruz, ayaklarına sağlık.

bizim cephede akrobatik hareketler yaparken sakatlanan frontend ve maraton nedeniyle trafikte sıkışan mrthnhll sahada olamadı. moda‘da ilk maçına çıkan cihad büyükçolak defansta iyi işler yaptı. lynyrd skynyrd‘da takıma enerji gereken bölümde kenardan gelip takımına güç kattı. ismail demirayak da yine gololur forması altında ilk maçına çıktı ve ileri geri çok mücadele etti. ozan yolcu zaten bildiğimiz ozan yolcu, özellikle kırılma noktası denebilecek anlarda çok kritik müdahaleler yaptı.

herkesin ayağına sağlık.
memotti

memotti(04.11.2019 12:52:51)

9.
bacakspor: 3

baris bacak
funny madida
papalagi (oy) (51)
jimmy jix (48)
zocor
memotti (44)

yedek (dk.46) memotti > baca karasi
yedek (dk.54) zocor > malayanik

gololur: 6

madyb
o yolcu
cihad buyukcolak (yy)
kebooo
iedemirayak
sadi guven soykan (oy) (26,29,45,46,54,58)

yedek (dk.36) cihad buyukcolak (yy) > lynrd skynyrd

***

maçın oyuncuları: sadi guven soykan, madyb, baris bacak

maçın golü: sadi guven soykan (dk 45)

maçın fair-play hareketi : maç genel olarak tam bir sevgi gösterisi şeklinde geçti, devamlı birbirine sarılanlar, buse konduranlar, gülüşenler... teletabi misiniz olm siz ne ayaksınız!!!

maçtan notlar: maça iki takım da savunmayı sağlam tutarak başladı, bu da ilk yarının biraz kısır geçmesine sebep oldu. ozan ve kebooo gololur‘da, funny madida ve papalagi bacakspor‘da rakiplerine uzun süre pozisyon vermediler. ilk yarının sonunda güven biraz da şansının yardımıyla iki gol buldu ve devre böyle bitti. ikinci yarı da ilk yarıya benzer şekilde başladı, memotti‘nin golüne güven çok kısa sürede 2 golle cevap verdi. bacakspor daha sonra baskıyı kurup 2 gol buldu fakat güven yine çok hızlı cevap vererek 2 gol daha attı gololur‘u galibiyete taşıdı. ayrıca maçın skorunda kalecilerin büyük payı var. madyb bacakspor‘un baskıyı arttırdığı dakikalarda çok önemli kurtarışlar yaptı. barış da aynı şekilde gololur‘un farkı daha da açmasını önleyen ve takımını oyunda tutan isim oldu.
koyundabeslenenyilan

koyundabeslenenyilan(07.11.2019 18:42:59)

10.
güven pas vermiyor. beğenmiyorsanız gelsin bizde pas vermesin kardeşim. geçin bunları lütfen...

maça gelirsek bacak bence yanlış oyuncu değişikliklerinin cezasını çekti, memotti çamaşır makinesi falan ama oyundan çıkmamalıydı, keza oyunun sonunda yorulan rakibe karşı narin bilekleri ile cezayı kesebilecek zocor da öyle.
madyb

madyb(08.11.2019 09:58:37)

11.
çok sevgili bacakspor‘un iyi bir kadroyla sahada olduğu karşılaşmaydı. aradan neredeyse 1 hafta geçtikten sonra yazıyorum, çeşitli sebeplerim var ve güzel sebepler değiller :/.

neyse efendim, yazılanların aksine ilk yarının denk geçtiğini düşünmüyorum. maçın birinci bölümünde bacakspor net şekilde bizden daha iyi oynadı. iki defa arka direkte çok uygun pozisyona girdiler, birinde ben çıkardım diğerindeyse bomboş pozisyonda topu auta gönderdiler. birkaç tane de sert ama etkisiz şutları oldu. biz hücumda kaleyi tutturmakta sıkıntı çekerken biraz da futbol şansının yardımıyla iki gol bulduk.

ikinci yarıdaysa oyunun kontrolü neredeyse tamamen bize geçti. evet bu devrede üç gol yedik ve maç iki defa sanki dönüyor gibi oldu, ama oyun olarak net şekilde üstün olan taraf bizdik. güven‘in ayağı ısınınca 2‘si muhteşem olmak üzere harika goller attı, en az iki tane de asisti vardı ama yedik o asistleri. bacakspor iki defa farkı biri indirdiyse de oyunun kontrolü hep bizdeydi.

son 10 dakikadaysa kontrol iki takım arasında şöyle bir git gel yaptı. bu dakikalarda hem katı savunma yapmayı başardık, hem de savunmamızı geçebilen toplarda da neyse ki ben hata yapmadım. rakibi açık yakalayan güven de iki defa daha cezayı kesti. bu maç forvetimiz de güven olmasa skor bizim adımıza üzücü olabilirdi. gerçekten çok ekstra katkısı olan bir forvet ve bunu geçen sezon kanıtladı zaten.

bizim farkı açabileceğimiz dakikalarda barış iki tane üst seviye kurtarış yaptı, bunun dışında da bir sürü çıkardığı top vardı. papalagi de bacak‘a ciğer ve oyun zekası katıyor. ilk devrede bizim yanımızda olan futbol şansı son 10 dakikada rakibimize gülseydi bambaşka şeyler konuşuyor olurduk (yazar bu noktada kendini tekrar etmeye başladı, özne değişiyor sadece).

bu maç vesilesiyle bir de özetler hakkında iki kelam etmek istiyorum. gerek bizde gerekse rakipte eksik olan birkaç pozisyon mevcut. bizim yanılmıyorsam iki tane karşı karşıya pozisyonumuz koyulmamış, keza bacak‘ın kaleyi bulan 3-4 pozisyonu (ve benim tahminimce doksana yakın bir yerden çıkardığım) özette mevcut değildi. bununla birlikte saçma sapan auta giden toplar konulmuş. gelecek haftalarda umarım biraz daha dikkatli olunur, geçen sezon özetlerde burnumuzu karıştırsak görüyorduk, şımarmış da olabilirim emin değilim.