Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

13 ekim 2019 stronghold fc reset fc maçı

calibra

calibra(10.10.2019 10:05:40)

1.
günün son maçı, 17‘de başlıyor.
calibra

calibra(11.10.2019 11:10:25)

2.
geçtiğimiz sezon çok çetin maçlar yaptığımız son şampiyon ile oynuyoruz.

kadromuz her zamanki formatında. anachro‘nun son maçında dizinde problem oldu ama oynamasına engel teşkil etmiyor. eren‘in ise haftaiçi başka bir turnuvadaki maçında aldığı darbe nedeniyle sakatlığı var. umarım maç gününe kadar düzelirler.

tirnaklari ile s.
bobo
anachro
bledsoe
thatscan
eren
b.ronaldo
calibra

kadrosu ile sahada olacağız.
slack

slack(12.10.2019 13:58:01)

3.
kadromuz şöyle olacak;

hadi canım
uğurege
abdullah tan
alıngan
kasım
ulaş (yy)
steven anfield

güzel maç olsun <3
alingan

alingan(14.10.2019 11:57:45)

4.
standart stronghold - reset maçını geride bıraktık. çok koştuk çok yorulduk vs. bunlar zaten klişe oldu, resetle oynayıp koşmamak imkansız.

yanılmıyorsam 4-10 mağlup olduk. hadicanım maça geldi mi gelmedi mi hala bilmiyorum özet gelince bakacağız :)))

son 3 maçta olduğu gibi bu maçta da, taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan dirençli ve mücadeleci oyunumuzu sahaya yansıtamadık.

@2 abi küpemle ilgili yorum yapacaktın, takımda çok huzursuzum kasım abi beni çok yoruyor. geri koş ileri koş, iyi ki bi devrede bu maçı çıkartabilirim dedim. maç sonu bakkala gönderip sigara falan aldırdı. sürekli koşturdu beni...

seviyorum seni kasım abi(novemba).
bobo

bobo(14.10.2019 14:10:52)

5.
geçen haftaki cru maçından sonra yine takımca organize savunma yaparak galip geldiğimiz maç oldu. geçen hafta adil, yunus, muzorta gibi bir hücum hattından gol yememiştik, bu hafta da rakibi iyi durdurduğumuzu düşünüyorum. ceku nun attığı hayvani golleri saymıyorum:) hadicanım ın maça geç gelmesi strongholdun bütün oyun planını bozdu gibi gözüktü bizim taraftan. tertemiz ve keyifli maç için herkesin ayağına sağlık.

anachro çok iyiydi.
t.i.s de.
bledsoe, eren, thatscan tırt...
solu

solu(15.10.2019 10:07:58)

6.
stronghold fc: 4

abdullah tan
prajna
steven anfield
novemba (54)
alıngan (26,50)
ulaş yıldız (yy) (28)

yedek (dk.22) steven anfield > hadicanim
yedek (dk.48) ulaş (yy) > steven anfield


reset fc: 10

t.i.s.
anachro (20,25,59)
bobo (14)
bledsoe
thatscan (17,47,52)
eren (41,53,56)

yedek (dk.53) thatscan > calibra
yedek (dk.57) eren c > thatscan
steven anfield

steven anfield(15.10.2019 16:29:39)

7.
diğer tüm maçlarınki yayınlanmasına rağmen özeti hâlâ yayınlanmayan maç.

bu durum maç esnasında topu kameramana nişanlamamdan kaynaklanıyorsa özrü bir borç bilirim ve herhangi bir kasıt olmadığını da yüce esbpl başkanları huzurunda belirtmek isterim.

yayınlayın da alingan‘ın gollerine bi göz atalım. yoksa bizlik bir durum yok zaten :‘)
calibra

calibra(16.10.2019 15:04:27)

8.
önemli bir rakibimizi mağlup etmeyi başardık, zor bir haftayı kayıpsız atlattık, mutluyuz. güzel maç için tüm stronghold ekibine teşekkür ederiz.

maçın başında hadicanim‘in olmayışı ve savunmanın sağlam ismi abdullah‘ın kaleye geçmesi stronghold‘un düzenini olumsuz etkiledi. bu süre zarfında 3-0 öne geçmeyi başardık. hadicanim‘in oyuna girmesiyle birlikte stronghold‘un bilindik geride kapalı ve kontra oyunu devre bitimine kadar kendilerine 2 gol kazandırdı. ikinci devre konsantrasyonu artırmamız, rakip yarısahaya çıkmak konusunda aceleci olmayan oyunumuz ile farkı artırdık, maçı aldık. maç öncesi akşamı sofra performansı da kuvvetli olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

tirnaklari ile sevisen kalecilik meziyetlerini günden güne geliştiriyor. ayrıca yarı stoper gibi oynadığı için pas trafiğimize de katkı sağlıyor. kritik kurtarışları oldu. şutları tek seferde tutabildiği gün bu iş oldu diyebiliriz.
bobo sezon başından beri çok formda. kah künde, kah sarma, kah gıcırı bükme ile rakiplerine aman vermiyor. uzun topları da sahanın üst kenarlarındaki direklere çarpmazsa kendisine maşallah takacağız.
bledsoe, t.i.s. ile yaptığı pas alışverişleri ile rakibe gözdağı verdi, soğukkanlı oyunu ile geriden güzel oyun kurdu. adeta önce yemeyelim sonra atarız dedi. galibiyette büyük pay edindi.
anachronistic‘in ciddiyetinden bir önceki geceyi geride bırakmış olduğu belliydi. çok koştu, ileri geri çok mücadele etti :) hemen önünde uğurege‘nin bir pozisyonda topa basıp düştüğü anda boşta kalan topu almak yerine uğur‘la ilgilendi fair play dersi verdi.
thatscan‘ın yeni saç stilinden olumsuz etkilendiği gözlendi. akşamdan kalma alkol ve hesap ile bağlantılı olarak önceki maçlara göre tutuktu. frikikten güzel bir gol attı diyecek iken görüntüleri izlediğimizde savcılığın alingan ile birlikte kendisi hakkında soruşturma başlatacağı düşünülüyor.
eren c ilk devre aradığı golü bulamasa da ikinci devre bunu kapattı. abdullah, uğur, novemba derken rakip yarısahada her topta çok mücadele etti, kendini zorladı. en son kasık ağrısı ile maçtan çıktı. şu anda da durum kötü gözüküyor umarız ciddi birşey yoktur.
brazilyalironaldo şirket turnuvasındaki maçından çıkıp geldi, ihtiyaç halinde oynamak üzere hazır bulundu. takımdaşlık ve görev bilinci konusunda örnek bir duruş sergiledi, bu camia bunları unutmaz...

son olarak, maçta çok güzel goller oldu. alingan‘in 26. dakikadaki golü hem vuruş hem topun gittiği yer olarak çok güzeldi. eren‘in 56‘daki golü de aynı şekilde harikaydı.

herkesin ayağına sağlık.