Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

gololur

kebooo

kebooo(04.07.2019 14:59:47)

1.
2019-2020 sezonunda ligimizin bir parçası olmak üzere adaylığını açıklayan yeni oluşum.

renkleri kırmızı-siyah olup, kaptanlık görevini frontend ve ozan yolcu icra edecektir.

amacımız öncelikle ligimiz ve birlikteliğimizi geliştirme adına güzel şeyler yapmak olacak. bunun yanında gerçekten heyecan veren bir logoya ve tutkuyla beğenilen bir isme sahip bir takıma yakışan bir şekilde önce temiz sonra güzel futbol oynayıp, izletmektir.

hadi bakalım hayırlısı..
d10s

d10s(04.07.2019 15:24:18)

2.
hayırlı olsun.
takımın isim babası serdar ortaç’a da teşekkür etseydiniz keşke.
hayırlı forumlar.
Frontend

Frontend(05.07.2019 16:11:21)

3.
ismine yakışır şekilde amacı bolca gol atmak lige seyir zevki getirmek isteyen takımdır.

hayırlısı ile..
calibra

calibra(10.09.2019 10:04:48)

4.
ekşi sözlük birinci pazar ligi‘ne hoşgeldiler.

kendilerine başarılar ve keyifli esbpl‘li yıllar diliyoruz...
kebooo

kebooo(10.09.2019 11:42:18)

5.
@4 hoşbulduk, hoşgördük. teşekkürler ediyoruz.

esas amacımız esbpl ruhu ve kuralları çerçevesinde bu güzel ve köklü organizasyona katkıda bulunabilmek olacak. teferruat olan gerisi zaten bir şekilde gelir.

bu arada akıllardaki kim bunlar, kadroları nasıl olacak sorularına cevap olması için mevcut kadromuzu da şöyle sunayım;

madyb

oyolcu (k)
mrthnhll
oğuz yanık (yy)
yedi hayat cekirdegi777
serdar baran (yy)
cihad büyükçolak (yy)

fucktoringandfortfaiting
volkan bozkurt (yy)
iedemirayak
kebooo

frontend (k)
sadi güven soykan (oy)
süleyman yörük (yy)

kalan yabancı haklarımız ve şenliklerden kadromuza katmayı hedeflediğimiz bir kaç arkadaş ile kadromuzu nihai haline getireceğiz.

tüm takımlara sakatlıktan uzak, başarılı ve keyif dolu bir yeni sezon diliyoruz.
serci

serci(12.09.2019 12:01:51)

6.
hepiniz için bol goygoylu, sakatlıksız,
defanstaki hataların az,
hücum varyasyonlarının zengin olduğu
bir sezon diliyorum...

hoşgeldiniz beyler
kebooo

kebooo(12.09.2019 14:45:22)

7.
@6 sağol, varol büyük kaptan.

ayrıca madyb transferinde sağladığınız kolaylık ve anlayışınız için de bir türlü teşekkür etme fırsatımız olmamıştı. teşekkür ediyoruz.
novemba

novemba(15.09.2019 01:13:36)

8.
bir kısmını stronghold‘dan eski dostlarımızın, bir kısmını da ligden tanıdığımız değerli arkadaşların oluşturduğu yeni takım.

özellikle stronghold‘da beraber oynadığımız arkadaşlara emekleri için ne kadar teşekkür etsek az. 3 sene boyunca beraber oynayıp başarılı bir oyun sistemi inşaa ettik, sonunda bir şampiyonluk yaşadık. gerek saha içinde, gerek tribünde, gerek whatsapp grubunda, gerek kadıköy‘de mekânlarda bol bol eğlendik. yeri geldi birbirimize kızdık ama hemen karşılıklı özür dileyip kenetlenmeyi bildik. sonunda, çoluğumuza çocuğumuza anlatacağımız bir hikâyemiz oldu...

takıma gelecek olursak genelde ligden tanıdığımız tecrübeli ve son derece yetenekli oyunculardan kurulu olduğunu görebiliriz. takımda, yukarıda bahsettiğim sistemi iyi bilip daha da ileriye taşıyacak, daha iyisini yapacak bir takım oyunu sergileme potansiyeli mevcut. kadrodaki oyuncuların çoğunun son derece istikrarlı olması da bir ekstra. genelde lige yeni başlayan takımların bir alışma süreci oluyor ve ilk senelerde iyi performans çıkmıyor, biz bunu 3 sene kadar yaşadık. ancak gololur‘da bunun aksi olacak gibi. bu sene kafaya oynayacak bir takım.

serci kaptan‘ın dediği gibi bol goygoylu, sakatlıksız, keyifli, yine bol bol bir araya geldiğimiz bir sezon diliyorum. yolunuz açık olsun...
o yolcu

o yolcu(15.09.2019 21:13:06)

9.
@8 büyük kaptan büyüklüğünü konuşturmuş.3 şahane sezon yaşamamızın başrollerinden birisinin bu yorumları baştacımızdır.ayrılan sadece renklerimiz kaptan
memotti

memotti(16.09.2019 09:26:41)

10.
kendilerine başarılı bir sezon diliyorum.... yalnız kebooo başkanın takımı kumar batağından kurtarması lazım.........
Frontend

Frontend(16.09.2019 09:34:37)

11.
@10 lig başlamadan takım uyumuna dikkat çekmek amacıyla kendimizi motive etme için oynanan oyundur :) sonuçta renklerimiz kırmızı ve siyah adımız gololur :)
emre kapaklikaya

emre kapaklikaya(27.09.2019 10:12:37)

12.
efsane takımdır harika insanlardan oluşur...
her ne kadar yeni kurulmuş olsa bile bir o kadar eskidir mazisi
başarılar dilerim...
sakatlıksız, bol goygoylu, güzel bir sezon geçirmeleri dileğiyle...
memotti

memotti(03.11.2019 22:52:55)

13.
pazar günleri modaya erkenden gelip bütün günü sahada geçirdiğimden dolayı kendileriyle çok fazla vakit geçirme şansım oluyor, zira ekip olarak onlar da benim gibi 5 saat boyunca ordalar... çay içip hesabı kebooo‘ya kitleyip gidiyorlar o ayrı, başka bir konu... neyse, bu arkadaşlar arasındaki muhabbet gerçekten inanılmaz, olup olabilecek her konu üzerinden iddiaya giriyorlar. dakikada 4-5 iddia dönüyor. tribünde kumar oynadıklarında biraz sezmiştim bu tarz şeyleri ama en son tuzla belediyespor üzerinden kupon yapmalarıyla gerçekten şaşkına döndüm. işin kötüsü birbirlerine ne kadar geçirseler de, gömseler de yine de söylenenleri yapıyor olmaları, ozan okay‘a söverken bi yandan tuzla belediyespor maçını takip ediyordu mesela... kebooo başkan disiplinli olmaya çalışıyor ama nasıl sağlayacak bunu bilmiyorum, en son bize 6 gol atan güven‘i kadro dışı bırakıyordu...... çok uzatmadan bitireyim, allah muhabbetinizi bozmasın beyler, şeytanınız bol olsun :)

not: hesap kapatılırken öyle bir karmaşa yaşadık ki güven‘in ayvalık tostunu ben ödemiş olabilirim, haftaya alırım sizden, teşekkürler
madyb

madyb(27.11.2019 00:43:51)

14.
@13‘ün dediği gibi her fırsatta, olur olmaz her olaydan bir kumar, bir iddia dönüyor. watsap grubundaki yazışmaların da önemli bir kısmı ya bahisler, iddialar vb. üzerine ya da bu iddialaşmaların sonucu ne oldu şeklinde gerçekleşiyor.

ağırlıklı olarak ligde uzun süredir mücadele eden oyuncular olsak da başlangıçta bir uyum sorunu yaşayacağımız kesindi. birbirimize alıştıkça daha iyi oynamaya başladık. tabii ki iyi maçlarımız da olacak kötü maçlarımız da, fakat birlikte oynamaktan gerçekten keyif alıyoruz ve bence en önemlisi bu.

kadromuzda her pozisyonda ligin en iyileri arasında yer alan oyuncular olsa da(kale hariç) büyük kulüp-reset-gotham gibi telepatik iletişim kurabilen bir takım değiliz. gololur umarım uzun yıllar esbpl‘de mücadele eder ve güzel izler bırakır.