Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

13 ocak 2019 gotham city fc crusaders fc maçı

neither living nor dead

neither living nor dead(10.01.2019 16:42:07)

1.
13:00‘te. kısmet her şey.
serci

serci(12.01.2019 13:19:08)

2.
kadromuz

madyb
emirhan
rippin corpse
hakan saral
volki
mustafa pekmezci
serci
portaka lordaka

portaka lordaka(13.01.2019 21:58:23)

3.
çok üzücü bir skordu...

defansı öncelikle düşündüğümüz için, ilk yarıda oyunu rakip sahaya yıkmaktan çok kendi alanımızda kabullendik. yani rakibin atak yapmasına müsaade edip atakları savuşturmaya oynadık bir nevi. hal böyle olunca bireysel hataların önünü açmış olduk.

belki de defansı biraz daha ileride kurup rakibin bu kadar rahat oynamasını engellemeliydik. bunu ikinci yarıda fark ettik. hücum yapamıyorduk ileride kalabalıklaşamıyorduk.

şahsi olarak performansımı eleştirecek olursam, sanırım 3. golde bu pozisyondan bir şey çıkmaz diyerek anlık konsantrasyon eksikliği ile topla oynayan rakibe müdahale etmedim. ve bir golde ise ayakkabılarımın bağcıkları koptuğu için, yere eğilip onu bağladım soğuktan parmaklarım uyuştuğu için bu bağlama işlemi uzun sürdü. fakat bağlamak için kenara çekilmek yerine defansın göbeğinde yaptım bunu, belki bir şeye engel olurum diye, o pozisyonda da gol yedik.

bu iki pozisyon dışında pasları genelde düzgün verdim ve topları iyi kullandım, fakat hücumda organize olmakta zorlandığımız için hücuma yeteri kadar katkıda bulunamadım.

cidden çok canımı sıkan bir maç oldu. fiziksel olarak vuvuzela‘nın boşluğunu doldurabilecek gücü kendimde hissetsem de, oyun mentalitesi ve psikolojisi olarak onun yerini dolduramadım. vuvuzela gibi oynamamalıydım, adil bir ara kendisinin biraz daha defansa yakın oynayacağını benim ileriye çıkabileceğimi söyledi. fakat ben maça başlarken vuvuzela‘nın pozisyonunu doldurma misyonu biçmiştim sanki kendime.

çok üzücü cidden. hatalarımızdan ders alabiliriz.neydi o hata derseniz; oyunu çok fazla geride kabullenmek.
madyb

madyb(14.01.2019 15:49:50)

4.
gotham city fc: 11

madyb
volki (16)
hakan saral (yy)
emirhan (24,34,51,5x)
serci (10,31,43,53)
mustafa pekmezci (21,27)

-

crusaders fc: 1

kerim
sarilalimsikisiki
cemdogu
portaka lordaka
yunus emre demirci (yy) (28)
adil bilbil (oy)

yedek (dk.40) cem doğu > neither living nor dead
madyb

madyb(14.01.2019 16:40:06)

5.
bu maçın skoru aslında 11-1 olabilir. zira emirhan‘ın bir golü eksik yazılmış.

temiz bir maç oldu. crusaders‘ı iyi çalışmıştık ve sabırlı, kontrollü bir oyunla sonuca gittik.

oyunun kontrolü en başından sonuna kadar bizdeydi. crusaders ilk yarı fazlasıyla pasif bir oyun ortaya koydu. benzeri bir oyunu stronghold‘a karşı da oynamışlardı. ikinci yarıya daha istekli başladılar, ama geride kaliteli paslaştık ve bu baskılı oyundan da kurtulmayı başardık.

gelecek hafta bir kez daha crusaders‘a karşı oynayacağız ve bu sefer kupada tur atlama mücadelesi vereceğiz. şimdiden iki takıma da başarılar efendim.
ubs17

ubs17(14.01.2019 16:49:45)

6.
maç baştan sona gotham‘ın kontrolünde geçti. gotham bu kadro ile kolay maç kaybedecek bir takım değil.

maçın oyuncusu olarak 3 isim söylemek gotham‘daki diğer isimlere haksızlık olsa da takımı saha içinden yönetişi ile serci ve savunmada mükemmel oyunu ile hakan saral bir adım öne çıkan oyunculardı.

maçın fair play hareketi: ilk yarı henüz maç kopmamışken tartışmalı penaltı kırmızı pozisyonunda serci‘nin oyunu devam ettirmesi.
madyb

madyb(15.01.2019 12:41:50)

7.
bu maçta emirhan‘ın maçın sonlarına doğru attığı gol eksik yazılmış. dakikası kaçtı bilmediğim için şu an sadece skoru güncelledim. not düşeyim.
vuvuzela

vuvuzela(15.01.2019 12:49:12)

8.
oluyor bazen böyle, hiç hesap etmediğimiz şekilde gelişiyor olaylar. hem saha içinde, hem saha dışında olmayınca olmayan maçlardan birisi bizim için. eksik olmamamiza rağmen, sahada bisiler ters gidiyor ve 60 dk boyunca tekrar ediyor bu terslikler. büyük kulüp maçında da keza öyle oldu. rakip iyi oynaması bir tarafa biz hiç bir şekilde reaksiyon gösterememiştik, bu maçta öyle bir maç olmuş..

son dakika aksiliği gelemedim maça, sağolsun n.l.n.d takımı idare etti saha kenarında.

umarım kötü oynadığımız tek maç olur ikinci yarıda. keza kaybetmekte var kazanmakta. lakin kötü oynadığımız zaman bütün takım demoralize olabiliyor. önce pozitif futbol sonra galibiyet..

gotham‘ı da tebrik ederim. ılk yarıya oranla motivasyonları ve istekleri daha kuvvetli. sahayada yansıtıyorlar bunu...

serci

serci(17.01.2019 01:36:14)

9.
maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar full konsantrasyon ve şevkle oynadık. her topu kovaladık, her topun kıymetini bilerek oynadık. ilk yarıdaki maçı farklı kaybetmiştik, bu maçı farklı kazandık.

bu arada madby haklı skor 11-1, emirhanın bi golü eksik zapta geçilmiş.

lig geçen sezon olduğu gibi, son haftaya kadar yüksek heyecana sahne olacağa benzer.

crular da bu yarışın içinde olacaktır, çok kaliteli oyuncuları var. hepsinin ayağına sağlık.

bu hafta kupada karşılaşacağız kendileriyle. çok daha zor bi maç olacak bizim için. mental olarak hazırlanmaya çalışıyoruz.