Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

21 ekim 2018 winterfell wolves reset fc maçı

calibra

calibra(18.10.2018 10:03:59)

1.
günün son maçı. saat 17.00‘de.
ubs17

ubs17(18.10.2018 10:17:41)

2.
kendimi severim
yakisikli değil ama sempatik
murat bülbül
cihan (yy)
torsque
direnick

ubs17
erdemkos
koyundabeslenenyilan

şeklinde sahada olmayı planladığımız maçtır.

calibra

calibra(20.10.2018 19:10:32)

3.
efenim kadromuz bir aksilik olmazsa şöyle:

dutruel
bledsoe
anachronistic
thatscan
ciga
calibra
edip (yy)
bobo

rakibimize güzel bir maç diliyoruz...
hanneman

hanneman(21.10.2018 21:52:25)

4.
winterfell wolves (5)

kendimi severim yaradandan ötürü
cihan aziz (yy)
murat bülbül (oy)
yakışıklı değil ama sempatik
direnick (24,36,55,58)
torsque (23)

dk. 40 ydas > erdemkoş
dk. 41 cihan aziz > ubs17

reset fc (9)

dutruel
anachronistic
bobo
bledsoe (15)
thatscan (55,60)
ciga23 (12,14,39,42,45,53)


dk. 35 bobo > edip (yy)
dk. 53 bledsoe > calibra

maçın oyuncuları: ciga23, anachronistic, direncik
maçın golü: 53‘te ciga‘nın sol çaprazdan uzak doksanı gördüğü gol
hanneman

hanneman(21.10.2018 22:02:12)

5.
kısaca ciga‘nın ağırlığını koyduğu maç oldu diyebiliriz. reset favori olarak çıktığı maçı kazandı ama tahmin edildiği kadar rahat da kazanamadı. kurtlar bugün sahaya çıkan kadrosuyla ligde her takıma sorun yaratabilecek potansiyele sahip, özellikle düzenli olarak gelmeleri durumunda.
reset ise bildiğimiz gibi, keyif alarak ve izleyenlere keyif vererek oynuyorlar. inanılmaz kompakt bir takım ve takım içi yardımlaşma üst düzeyde. bugün 3-0 öne geçtikten sonra skor 3-3‘e geldi ama tekrar farkı arttırmayı başardılar, tabii bunda ciga‘nın köşelere eliyle koymuş gibi gönderdiği şutların etkisi çok büyük. bunun yanında anachro her zaman ön plana çıkmasa da takımın hep ön alanda oynamasını sağlıyor ve arkadaşlarını çok rahatlatıyor. ancak tabii ki reset‘in asıl sırrı takım oyunu; bu sene de şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olacaklar.
torsque

torsque(22.10.2018 22:02:57)

6.
hanneman gayet nazikçe, efendi gibi kendine has şekilde ciga‘nın ağırlığını koyduğunu söylemiş. ben direk gerçekleri söyliyeyim; ciga üstümüzden geçti.

maçtan önceki taktiğimiz kolay yenilmemekti. öyle de yaptığımızı düşünüyoruz. iki taraf için de keyifli maç oldu.

çok dövüştük, çok gol kaçırdık, çok hata yaptık. futbolda iyi kötü ne varsa yaptık.

bizim için en sevindirici olay alperden gol yemememizdir. "ki alper kendine asist yapanın ayvalık tostunu, portakal suyunu karşılıyormuş diye efsaneler dolaşmasına rağmen gol yemedik."
calibra

calibra(23.10.2018 11:35:13)

7.
@6‘yı tırnak işareti kullanımını öğrenmeye davet ederek sözlerime başlıyorum...

maça dağınık başladık, adam paylaşımında geri dönüşlerde sorunlarımız oldu, rakibimize pozisyon da verdik ama buna rağmen bulduğumuz pozisyonlarla 3-0 öne geçtik. ilk devre dutruel bir sürü top çıkarmasına rağmen biri torskun kaleye arkası dönük alıp dönüp vurduğu, biri direnick‘in uzak çaprazdan aslında pas atayım derken yan ağlara taktığı 2 gol de yedik. bulduğumuz diğer pozisyonlar ya direklere ya da kendimi severim‘e takılınca devreyi 3-2 kapattık. ikinci devre biraz daha baskılı oynayalım gol bulmamız lazım derken skor 3-3‘e geldi. bu sırada torsk bi sağ kanatta, bir sol kanatta kendini paralıyor, bir topa kayarken kalkıp bir başka kafa topuna falan çıkıyordu. adeta umut bulut‘un işe yarayanıydı kendisi bu maç. güzel de bir gol attı. durdurdu döndü vurdu falan... bu açıdan kendisine rağmen kendisini tebrik ediyorum.

neyse; ciga adeta şiyir gibi bir oyun ortaya koydu, attığı mükemmel golleri izlemeye doyum olmadı... 4 topumuz mu ne direkten döndü bu arada. winterfell‘in gardı düşünce de malum skor ortaya çıktı. direnick‘in daha önde oynaması iyi olmuş gibi gözüküyor. ancak nacizane; winterfell‘in savunmadaki hareketsizliği ve topu geç ayaktan çıkarmaları canlarını çok sıkacak gibi.

bizde dutruel uzun bir aradan sonra esbpl‘de forma giymesine rağmen kritik kurtarışlar yaptı, bobo bi çok şeyi 6 ay aradan sonra yapmasına rağmen (şut çekme, taca vurma, rakibi fortlama vs.) görevini eksiksiz yerine getirdi, anachro bir ileride bir geride her zamanki gibiydi (ahah), thatscan baştan bir pankartlara vurdu ama sonra kendine geldi, tenis kariyeri biraz enerjisini azaltıyor gibi, bledsoe bir başka maçtan çıkıp tık nefes geldi, hücum oynadı uzun aradan sonra, ayakkabısını bağlamayı bitirdikten sonra asist yaptı, golünü attı, ciga, adeta aktı. skor 3-3‘e gelince risk alıp edip‘i oyuna ve hücuma soktuk. o da ayağı topa değmeden 2 defa kayıp düşerek gereğini yaptı. sonlara doğru bne de oyuna girdim, keşke girmeyeydim. sanırım 8 tane falan gol kaçırdım, 2 kere taca bir kere kaleciye vurdum, gif‘lik neler yaptım neler... ciga‘nın asistlere oldu olan.

son olarak, anachro‘nun k.k.sı galiba direnick‘e yazılmış, takım içinde sen sildirtiyorsun bunları diolar bana lütfen düzeltelim saliabi.

güzel maç için herkesin ayağına sağlık, winterfell ekibine teşekkürler.

not: formaları güzel olmuş.