Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

21 ekim 2018 gotham city fc dedeler sk maçı

calibra

calibra(18.10.2018 10:03:43)

1.
haftanın can yakan karşılaşmasında başlama vuruşu saat 16.00‘da.
sawigol

sawigol(20.10.2018 19:43:31)

2.
güzel maç olsun. bizim olsun.

serdar özkan
madby
emirhan
serci
hakan saral
volki
mustafa pekmezci
quantum left
hanneman

hanneman(21.10.2018 22:19:14)

3.
gotham city fc (6)

serdar özkan (oy)
emirhan kılınç (36,55)
hakan saral (yy)
volki
mustafa pekmezci (51)
quantum left (40,44,50)

dk. 31 volki > serci
dk. 53 quantum left > volki

dedeler sk (2)

1all
mrthnhll (28)
en la carretera
libertadores (39)
stevengerard8
frontend

dk. 43 en la carretera > doğukan haldiz (yy)
dk. 52 mrthnhll > en la carretera

***

maçın oyuncuları: hakan saral, quantum left, 1all
maçın golü: mrthnhll‘in 28. dakikadaki golü hem hazırlanış hem de son vuruş açısından çok güzeldi. ancak taşıdığı önem açısından gotham‘ın 40. dakikada, yediği golün hemen üstüne attığı gole de değinmek gerek, maçın gotham tarafına dönmesini sağladı.

***

edit:

ne yazık ki, en la carretera, dedeler sk sezon başında bildirilen kadrolarında yer almadığı için bu maçta dedeler sk 10-0 hükmen mağlup sayılmaktadır.
hanneman

hanneman(21.10.2018 22:30:46)

4.
haftanın maçı ilk 50 dakikası itibarı ile beklenen heyecanı yarattı, sahada çok kaliteli bir mücadele vardı. gotham city 50. dakikada 2 farkı yakaladıktan sonra ise oyunu rölantiye alıp 2 gol daha bularak galibiyetini perçinledi, son dakikalara çok yorgun giren dedeler ise bu bölümde oyuna ayak uyduramadı. sonuç olarak gotham city hakettiği bir galibiyet aldı.
aslında ilk dakikalardan itibaren oyunda gotham üstünlüğü vardı ama karşılarında çok gününde bir 1all olunca golü bulamadılar. dedeler mrthnhll‘in şık golüyle öne geçince direncini daha da arttırdı, ikinci yarı başında oyunda dengeyi de kurar gibi oldular ama 2-1‘i buldukları golün santrasından beraberlik golünü yiyince moralman biraz bozuldular. gotham city cephesi ise aynı dakikada gelen golün coşkusuyla oyuna tekrar ağırlığını koydu ve bu dakikalarda özellikle emirhan‘ın katkılarıyla öne geçip farkı arttırdı.
bugünkü gotham city kadrosu karşısında mücadele etmek gerçekten çok zor. hem kaliteli ayakları var, hem de fizik olarak çok iyi durumdalar. kadro istikrarını sağlarlarsa ligin son haftasına kadar yarışın içinde olurlar.
lampard10

lampard10(22.10.2018 10:03:58)

5.
iki takımda maça en iyi kadroları ile geldi. bizim takımda sakatlığı bulunan sawigol haricinde bir eksik yoktu.

kıran kırana geçen mücadelede günün en önemli isimleri bana göre emirhan, saral ve 1all‘du. emirhan gol yollarında ve ettiği mücadele ile harika bir performans sergiledi. saral ise liberta gibi bi forvete neredeyse adım dahi attırmadı.sadece liberta değil hiç bir dedeler oyuncusuna adım attırmadı. 1all kariyerinin maçını oynamış olabilir. ters topta bile bu kadar iyi reflex göstermek imkansız gibi birşey. quantum ise bitiriciliğiyle ön plana çıktı. seyir zevki yüksek olan bu maçta oynayan herkesin ayağına sağlık. dedelerede geri kalan lig maçlarında başarılar dilerim.
serci

serci(23.10.2018 10:48:52)

6.
çok yetenekli ayaklara sahip olan dedelere topu vermeden oyunun kontrolünü elimizde tutmak birincil hedefimizdi, bunu da maçın büyük bölümünde gerçekleştirebildik.

60 dakika boyunca takım savunması anlamında herkes eksiksiz oynarken, hücumda son vuruşlar ve final pasları kısmında zaman zaman istediğimizi yapamadık. bu düzeltmemiz gereken bir durum kendi adımıza.

freddy‘nin olmayışı defans ile hucüm arasındaki hattın kopuk olmasına neden oldu dedeler‘de. biz de ise bu bağlantıyı muhteşem sağlayan mustafa pekmezci idi.

hakan saral standartında oynarken, emirhan‘ın esbpl tarihinde ki en iyi oyunuydu diyebilirim. volkan‘ın gününde olmayan hali bile güzel işler yaptı. yeni transferimiz quantum ilk maçında 4 gol buldu, bu golleri eski takımına atmış olması da kaderin bir cilvesi olsa gerek. gazeteler bu maça başlık atacak olsa muhtemelen "kiralık katil" yazardı. (yanlış anlaşılmasın quantum kiralık falan değil he)

ilk yarıyı 1-0 geride kapattık, ikinci yarıda yine 2-1 geriye düştük. buna rağmen istek ve hırsımızın kaybolmaması ve 20 dakika kala maça çevirmemiz hanemize yazılan olumlu bir yönümüz. en önemlisi oynadığımız futboldan keyif alıyoruz, umarım bu duyguyu sezonun genelinde muhafaza edebiliriz.