Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

6 eylül 2018 reset fc stronghold fc hazırlık maçı

calibra

calibra(06.09.2018 14:33:08)

1.
saat 23.00‘te, istanbul medeniyet üniversitesi kampüsündeki 7‘şerlik sahada oynanacak olan maçtır.

sahanın konumu şahane, tesis yeni.

bir bakalım dedik.

kadromuz şöyle:

ömer
calibra
edip
thatscan
anachro
bledsoe
eren

güzel maç olsun
slack

slack(06.09.2018 15:01:56)

2.
premier lig maçı gibi tempolu, bol temaslı ve daha da önemlisi bol goygoylu geçeceğinden şüphem yok. aylar sonra kadromuz şöyle demek ne güzel <3

emre
ugurege
alingan
novemba
kebooo
turbo sakiz
fucktoring and fortfaiting
slack
çağatay (y)

bu muhteşem derbyi izlemek isteyenler uzunçayıra buyursun (kimse gelmedi)
calibra

calibra(07.09.2018 10:42:39)

3.
epey koşmalı ve ikili mücadelesi bol maç sonucunda sonlara doğru attığımız golle 5-4 kazandık.

stronghold‘da yeni arkadaşlar vardı, bu formatları ile iyi takım görüntüsü verdiler. geride ayağa oynayarak çıktılar, her hatamızda ya gol ya da pozisyon ile cezayı kestiler.

bizde maça ben geride ortada, solda anachro sağda eren önde edip, bledsoe ve thatscan dizilişi ile başladık, daha sonra eren öne, edip geri geldi. bu formatla ikinci devrenin ortalarına doğru biraz bocaladık, düzeni kaybettik ama önde daha çok basarak, top kaparak pozisyonlar bulduk. 2 fark geriden gelip maçı aldık.

maçın son golü de bana nasip oldu, sol ayaamnan yabıştırdım. takımıma galibiyeti getirdiğim için mutluyum ama bağzı takım arkadaşlarımın yüzü düştü: kudurrrr!

saha için de bir iki kelam edeyim:

biz gerçekten moda‘da aşırı sağlıksız bir zeminde oynuyormuşuz, dün bunu anladık bir kez daha. yeni yapılmış ve düzgün yapılmış bir zeminde futbol oynamak acaip keyifli. saha 7‘şerlik, ebat olarak alışkın olduğumuz sahalardan büyük ama gerçekten tam kararında bir saha. 7‘şerlik için ideal. tesis üniversitenin içinde olduğu için devasa bir alan var, devasa otopark, büyük bir tribün (üstü açık), sahanın öbür tarafında soyunma odaları önünde üstü kapalı (ama yanlar açık) oturma alanları, soyunma odaları biraz ufak, duş sayısı ise az. ama içerisi temiz ve düzgün. ücret de akşam maçı için 200 tl idi.

böyleyken böyle. rakibimizin ayağına sağlık. son dakika sakatlık yaşayan arkadaşa geçmiş olsun, aslında biraz kendini de sakınarak oynasa, belki de yaşamazdı o sakatlığı.
kebooo

kebooo(07.09.2018 11:40:09)

4.
başından sonuna oldukça yüksek tempoda geçen, mücadele dolu, çok keyifli bir maçtı.

ikinci yarıda bir şekilde skoru 4-2 ye getirsek de, efsane geri dönüşlerin takımı son şampiyon reset fc maçın sonlarına doğru thatscan ve calibra‘nın attığı jeneriklik gollerle maçı 5-4 kazandı. zaten reset fc o klasik önde basan, aldığı topu çok hızlı ve etkili çeviren moda geçince durdurulması çok zor ama oynaması da bir o kadar keyifli olan bir takım.

biz de hiç fena değildik. bu maç bize hem kondisyon hem de düzen olarak çok fazla şey kattı. takım olarak iyi olsak da ugurege ekstra iyi top oynadı.

geçen sezon çok iyi bir ilk yarı geçirip daha sonra ikinci yarı yavaş yavaş aşağılara düşmüştük. yeni transferlerimizin de uyum ve katkısıyla bu sezonu çok daha iyi geçirmeyi planlıyoruz bakalım.

herkesin ayağına sağlık..

slack

slack(07.09.2018 13:41:59)

5.
muazzam çekişmeli bir maç oldu.

reset her zamanki bol bol önde basmalı, şok presli oyununu oynadı. biz klasik çanakkale geçilmez oyunumuzla ve hızlı kontralarla goller bulduk.

maç sonunda şanssız bir pozisyon sonucu turbo hafif bir sakatlık yaşadı. 2 oyuncu topa hamle yaparken birbiri ile çarpıştı, ikisinin de birbirinden haberi yoktu aynı anda topa doğru atlayınca çok kötü çarpıştılar. her ikisine de geçmiş olsun <3

herkesin ayağına sağlık.