Sosyal Medya:
Esbpl Youtube Esbpl facebook Esbpl Instagram Esbpl Twitter

stronghold fc 2014-2015 sezonu ilk yarı değerlendirmesi

slack

slack(25.12.2014 20:31:25)

1.
efendim malum yesyeni bir takımız. ilk haftalarımızı bol rotasyonla geçirdik, sonrasında takım yavaş yavaş oturmaya başladı. halen sıkıntılarımız var ama bunları gidermek için çalışıyoruz. defans yapmayı seven ve oyun yapısını bunun üzerine kuran bir takımız, her maç biraz daha üstüne koyduğumuzu düşünüyorum. kişisel değerlendirmelere geçecek olursak;

taho: takımı devamlı dinamik tutuyor, durağanlığa asla müsaade etmiyor. yaptığı yönlendirmeler sayesinde daha kaliteli defans yapabiliyoruz. kalecilik yetenekleri de çok iyi.

fantasma: kalede güven veriyor. çok iyi bir kaleci. birazcık daha takımı yönlendirirse çok daha iyi olacak.

cubi: kale gibi adam, defansif yönü yanında ofansif yönü de güçlü. güzel pas yapıyor, oyunu iyi okuyor, kademe anlayışı muazzam. yetenekleriyle bize çok şey katıyor.

ugurege: adamın özü, sulandır 2 adam daha çıkar. tay gibi mübarek, hücum, savunma, adam eksiltme, şut, çabukluk, vizyon her bir şey var bu adamda. bu adam olmazsa olmaz. <3

novemba: takıma sonradan dahil oldu, ilaç gibi geldi mübarek. teknik bir panpamız, çok güzel çalımlar atıyor, hücuma ve defansa katkısı çok büyük.

hacıbaba: çok yetenekli bir kardeşimiz ama bir türlü kendini gösteremedi. sahadan mıdır nedir her zaman gerçek oyununun yarısı kadar oynadı mübarek :) inşallah 2. yarı %100 verimle sahanın tozunu attırır.

truant1907: draftlarda kaptığımız yakışıklı kardeşimiz her maç banko oynadı. drogba stayla oyun yapısıyla güzel goller attı. bitiriciliği ve kuvveti ile bize çok şeyler kattı valla ül azim :)

mucho bene: çabukluk, teknik, takım oyununa yatkınlık hepsi bu adamda var. oynadığı maçlarda güzel pas yapıyoruz. inşallah daha güzel maçlar çıkarıciğiz birlikte.

tibelad: adam deli dumrul beyler. :) birkaç maça çıktı, kondisyonunu biraz daha artırır ve biraz daha basit oynarsa daha yararlı olacak inşallah.

insect: çok kuvvetli, dayanıklı bir oyuncu. her maç kesin doksana takıyor. :) biraz daha defansa yardımcı olup hızlı pas yapabilse dadundan yenmez bu adam.

pluck: adam okocha familyasından. çok teknik, güzel pas yapıyor ve çok akıllı oynuyor. birkaç maçta oynadı. fırsat buldukça oynayacağız hala oğli ile.

urthoalvar: iyi bir defans oyuncusu, sadece 1 maçta forma giydi ve iyi de oynadı. oynasa da oynamasa da takımı her daim ateşliyor panpamız.

sukas: çok iyi oyuncu. hem çok teknik hem de güçlü. birazcık kilo fazlası var, bunu da hallederse gol krallığına bile oynar bu adam.
fantasma danza

fantasma danza(30.12.2014 21:40:19)

2.
slack: takımın dinamosu, kaptanı, eli, ayağı, yüreği, ruhu. onsuz stronghold alex''siz fenerbahçe gibi. çok mücadeleci bir oyuncu. maçların sonuna doğru tıkansa dahi mücadeleye devam ediyor. doğru zamanda doğru yerde. kekremsi bir oyuncu.
cubi

cubi(01.01.2015 01:03:47)

3.
en golcüsü: truant
en iyi performans: ugurege

atılmasaydım 1 galibiyet fazla alabilirdik ilk yarıda. üstüne aynı maç sakatlanıp 3 hafta yalnız bıraktım takımı.

uğur abi benim için çok iyi partner slack''in de savunma katkısıyla arkada sağlam durabiliyoruz. uğur abiyle benim ileriye katkı verecek gücümüz olması avantaj sahaya beraber çıktığımız maçlarda iyi sonuçlar aldık.

kalecilerimiz gayet iyi birbirlerini aratmıyorlar.

novemba ilk yarıda olmazsa olmazlardandı. tam bir dinamo gibi çalıştı.

hacibaba ve mucho bene çok yetenekliler ağırlıklarını hissettireceklerdir 2.yarıda.

şahsım adına konuşmak gerekirse ilk yarı sonu itibarıyle ligde yer almaktan büyük keyif aldım. sakatlık ve mecburi şehir dışına çıkışlarım dışında sürekli sahada bulundum sağ olsun kaptanım da yeni katılmama rağmen formayı bana teslim etmekten kaçınmadı. çok güzel bir takımda oynuyorum ve çok eğleniyorum. :)